Настільні ігри Blue Orange

Blue Orange

Настільні ігри Blue Orange


Історія компанії-виробника настільних ігор Blue Orange почалася у 2000 році. Засновниками бренду стали французи Жюльєн Майо та Тьєррі Денуа. Першою в скарбничці популярних розваг для сімейного дозвілля стала настолка «Гобблет», яка удостоїлася найвищих нагород у США, Канаді та Франції. Згодом виробник випустив дві версії: для дорослих і дитячу настільну гру «Блю Оранж» Gobblet.
Прагнучи відірвати молоде покоління від електронних пристроїв, комп'ютерних аркад, бродилок і стимуляторів, творча команда розробників пропонує споживачеві захопливі завдання у вигляді яскравих настільних ігор і логічних головоломок Blue Orange.
У виробництві компанія «Блю Оранж» використовує тільки екологічні матеріали відповідно до Директиви про загальні вимоги до безпеки продукції (GPSD). Разом з деревиною, оловом і матеріалами, придатними для вторинної переробки, застосовується нетоксична сечовина і фарби на водній основі. Дитячі набори Blue Orange містять компоненти з картону, паперу, дерева, пластмаси та текстильних матеріалів.

Настільні ігри та головоломки Blue Orange: користь для дитини


У каталозі компанії представлено понад 80 варіантів ігрових наборів, серед яких дитячі продукти та комплекти для всієї родини. Щоб розважитися і з користю провести вільний час, можна купити сімейну настільну гру бренда Blue Orange карткового, тактичного або словесно-логічного типу. Малюкам адресовані варіанти, що належать до категорії вікторин. Відмінні риси — яскраві кольорові ілюстрації, великі елементи, фігурки людей і тварин, кубики без гострих кутів.
Ігрові комплекти «Блю Оранж» позитивно впливають на розвиток дитини: вдосконалюють зорову пам'ять, стимулюють увагу та кмітливість. Набори вчать логічно мислити, дотримуватися правил, контролювати емоції та бажання.

Професор Мікроб (Dr. Microbe)
Вік: від 8 років Гравці: від 2 до 4 Час гри: 15-20 хвилин
820 грн
Скарабей (Scarabya)
Вік: від 8 років Гравці: від 1 до 4 Час гри: 15-20 хвилин
965 грн
Одного разу в замку (Once Upon a Castle)
Вік: від 6 років Гравці: від 2 до 4 Час гри: 30-45 хвилин
849 грн
Звездоботи (Moon Bots)
Вік: від 7 років Гравці: від 2 до 4 Час гри: 15-20 хвилин
549 грн
Вікінги на борту (Vikings On Board)
Вік: від 8 років Гравці: від 2 до 4 Час гри: 30-60 хвилин
447 грн
Показано від 1 до 5 з 5 (всього сторінок: 1)