Машинки для дітей

Машинки для дітей

Машинки для дітей вигідно

Мир машинок на сьогоднішній день дуже різноманітний. Купити колекційні машинки для дітей не складає труднощів. Продаж дитячих і дорослих, іграшкових і масштабних моделей автомобілів поширена в усьому світі і в Україні в тому числі. Це і маленькі іграшкові машини, від невеликих і простеньких до точних копій всесвітньо відомих марок машин, це і колекційні моделі автомобілів, так само від простих, нічого не нагадують моделей машинок і до складних спортивних моделей або масштабних моделей автомобілів представницького класу. Крім того, є величезна кількість радіокерованих машин та іншої техніки на будь-який смак. Ну і, звичайно ж, на будь-який батьківський гаманець. Адже в магазинах є машинки іграшки, які можна купити в Україні за цілком доступною ціною, а є й ексклюзивні варіанти, які стоять дорожче.

Іграшки машинки

Іграшкова машинка - це іграшка для абсолютно різного віку. Такі іграшки машинки подобаються і маленьким любителям машинок і дорослим колекціонерам. Зараз складно вибрати і купити іграшкову машину з великого асортименту ,, тому ми вам рекомендуємо уважно вивчати характеристики кожної іграшки машинки. Про те, які краще з представлених моделей, ви вже зможете визначити після проведеного вивчення. У нашому інтернет магазині дитячих машин можна купити як досить дешеві моделі, так і з пристойною вартістю. Все залежить від того, які ви ставите перед автомобілем завдання. Дуже багато виробників використовують сучасні технології в прізводства автомоделей. Часто використовуються інноваційні рішення і дорогі матеріали. Тому такі дитячі машинки для хлопчиків - це не просто шматок пластмаси або залізні детальки, а складний механізм з відповідною ціною. Але є і альтернатива таким ноу хау, а саме це іграшкові машини, які випускаються вже десятиліттями і зарекомендували себе на ринку якістю за доступною ціною.

Причини купити дитячу іграшкову машину

Величезним плюсом є те, що з машин абсолютно різних за вартістю може вийде своя унікальна колекція. Якщо Ви любите дарувати близьким позитивні емоції та вам не байдужий своє дозвілля, можете сміливо купити іграшки машинки, а також дитячі машинки на радіоуправлінні - це відмінний подарунок, про який ви не пошкодуєте ніколи!

Причини купити машинки для дітей:

  1. Оригінальність подарунка
  2. Немає обмежень за віком
  3. Може виступати як відмінна деталь інтер'єру
  4. Чи гарантує тільки позитивні емоції Деякі іграшкові машини - це повноцінний, статусний подарунок

Інтернет магазин дитячих машинок Будинок гри

Не варто забувати і про малюків. Чому ж дітям подобається грати з машинками? З іграшками машинками зараз із задоволенням грають навіть дівчинки, і дуже це люблять. Діти придумують різні ігрові ситуації, життя великого міста, де орудують злочинці, виїжджає на виклик швидка допомога, трапляються пожежі. Люди ловлять таксі, лікарі їздять на виклик, пасажири чекають громадський транспорт на зупинках. За допомогою ігор з машинками можна придумати реальні ситуації з життя, наприклад, завезення продуктів до магазин, продаж морозива дітям, доставку іграшок взимку до новорічної ялинки. Це все те, що бачать діти кожен день, коли йдуть в садок і школу. А всім дітям так хочеться пограти у дорослих.

Гра та іграшки виконують важливі функції в становленні особистості. Вони допомагають дитині пізнавати навколишній світ, привчають до осмисленої діяльності, сприяють розвитку важливих особистісних якостей. На питання, що б ви купили своєму синові в подарунок, багато мам і тат відповідають: я куплю машинку. В інтернет магазині «Будинок Ігри» знайдуться машинки для дітей у великому асортименті. Не всі іграшки однакові. Сьогодні вимоги до них посилюються, вироби, що випускаються для дітей, повинні відповідати стандартам та обов'язкової сертифікації. Не можна думати таким чином: куплю іграшку дешевше, яка різниця. А відмінність між продукцією для дітей тих чи інших виробників насправді значна. Компанії, які дорожать своєю репутацією, намагаються домогтися високої якості іграшок, але і ціни на їх товар вище, адже витрати також зростають.

Що врахувати при виборі:

  1. Безпека матеріалів, відсутність токсичних речовин, що має бути зазначено в документі. Не повинно бути різкого неприємного запаху (наявність такого запаху свідчить про те, що іграшка небезпечна для здоров'я, так як вона містить токсичні речовини).
  2. Занадто яскраві і дуже насичені кольори можуть надавати на психіку негативний вплив. Вибирайте більш спокійні забарвлення.
  3. Не буде зайвим перевірити покупку на міцність. Не потрібно нічого спеціально ламати, але уявити собі, як поведе себе та чи інша річ в руках допитливого дитини, можна. Виключаються гострі краї і кути, про які малюк може травмуватися.

Наш магазин представляє машинки іграшки для хлопчиків відомих європейських виробників, які вже встигли завоювати довіру батьків по всьому світу. Однією з таких компаній є VikingToys (Швеція). Її продукція для самих маленьких дітей, в тому числі і машинки для хлопчиків, відрізняється міцністю, простотою конструкцій, мінімалізм в дизайні, безпекою, довговічністю. Виробник продумав всі деталі: колеса зроблені з прогумованими шинами, тому при русі по поверхні машинка не видає шуму і не залишає подряпин, тому батькам можна не боятися за нові меблі. Іграшки легко мити. Магазин іграшок машинки представляє також в комплекті з Трек або гаражами, що буде додатковою радістю для хлопчиків. Складна дорога зробить гру більш захоплюючою, дозволить розігрувати різні рольові сюжети. Де я куплю якісні іграшки для хлопчиків - часто таке питання задають собі люблячі батьки, яким небайдуже здоров'я спадкоємців.

Магазин «Будинок гри» реалізує тільки товар, сертифікований згідно строгим європейським стандартам якості і безпеки. Наш магазин дитячих машинок дорожить своєю репутацією і пропонує тільки той продукт, в якості якого ми впевнені на сто відсотків. Малюки все, що бачать, тягнуть до рота, і це нормально. Іграшки, які ми продаємо, не містять шкідливих барвників і дратівливих речовин, тому можуть спокійно використовуватися навіть для самих маленьких. Єдина умова - стежте за чистотою, періодично мийте їх з дитячим милом. Багато співробітників «Будинки Ігри» самі є батьками хлопчиків і дівчаток, і вони впевнено заявляють: я куплю дитячу машинку тільки в своєму інтернет магазині.

У каталозі знайдуться:

  • Спеціальні машини (швидка допомога, пожежна та інші);
  • Будівельна техніка;
  • Легкові автомобілі; І інші категорії.

Вони яскраві, барвисті і веселі. Ми впевнені в тому, що машинки сподобаються малюкові.


Конструктор Баггі Start Cars, Roto, Efko
Вік: 3-5 літ:5-7 літ
131 грн
Gigant Farmer вантажівка (55 см), Wader
Вік: 2-3 рок:3-5 літ
959 грн
Самолет электромоторный Seagull (ZT-AA01101 ZT Model)
Вік: 5-7 літ:7-12 літ
300 грн
Планер метательный Nano Unicorn (JC-SF30311 J-Color)
Вік: 5-7 літ:7-12 літ
155 грн
Планер метательный Hawk с красками (JC-30316 J-Color)
Вік: 5-7 літ:7-12 літ
420 грн
Планер метательный Eagle с красками (JC-30318 J-Color)
Вік: 5-7 літ:7-12 літ
420 грн
Мини-машинка Cubika 3 (13234)
Вік: 18 міс+
59 грн
Машинка Middle Truck кран (39226 Тигрес)
Вік: 3-5 літ:5-7 літ
329 грн
Бетономішалка Middle Truck (39223 Тигрес)
Вік: 3-5 літ:5-7 літ
220 грн
Показано від 1 до 12 з 424 (всього сторінок: 36)