Дитячі кубики

Дитячі кубики
Дитячі кубики- це одна з найперших розвиваючих іграшок для дітей. Чому розвиваюча? Тому що багатофункціональна і цікава. В інтернет магазині Будинок гри domigri.com.uaВи можете купити кубики для дітей за прийнятною ціною. У нас Ви знайдете широкий вибір різноманітних кубиків дитячих. У цій статті ми розповімо, які бувають кубики і для чого вони призначені. Перш за все, потрібно відзначити, що розвиваючі кубики поділяються по 3 основним критеріям:

Матеріал розвиваючих кубиків

Матеріал, з якого вони ізготовлени- дерево, пластик, картон, кубики з текстилю. Кожен матеріал має свої переваги. Кубики з тканини і м'якого гіпоалергенного наповнювача, наприклад, призначені для малюків (від 9 місяців) - вони повністю безпечні, їх легко випрати. Дерев'яні кубики виготовлені з натурального, природного, екологічно чистого матеріалу. Дерево подарує дитині позитивну енергетику, а структура дерева сприяє розвитку відчуття дотику пальчиків. Вони дуже прочние- такі кубики прослужать Вам довго.

Вік, на який дитячі кубики розраховані

Немає певного віку, з якого рекомендується купити кубики для дитини. Це не стільки іграшка, як етап розвитку-бажання складати, поєднувати потрібні боку. Якщо Ваша дитина вже проявляє інтерес до конструювання, то час настав! Найменшим (від 9 місяців) виробники пропонують м'які кубики з яскравими картинками, шарудіння і брязкальцями, зручними ручками-зубогризки (допомагають заспокоїти запалені ясна в період росту зубів). Якщо Ви купили іграшки кубики, а Ваша дитина не зацікавився ними, не впадайте у відчай. Швидше за все, Ви поспешілі- малюк ще не готовий оцінити їх по достоїнству. Сховайте їх на час.

Призначення кубиків

За допомогою кубиків вчимо дитину основам конструювання, розвиваємо логіку, мислення, уява, моторику і сенсорику пальчиків, посидючість акуратність. Дитячі кубики можна використовувати, як допоміжний матеріал, пояснюючи дитині, що таке колір, форма, літери, цифри та ін. Можна навчити дитину читати і здійснювати елементарні математичні дії. Особливу популярність мають кубики з ізображеніямі- потрібно скласти з декількох кубиків картинку. Теми картинок можуть бути найрізноманітнішими: овочі, фрукти, транспорт, казки. Кількість кубиків в такому ігровому наборі може бути від 4 до 9. По суті, це перші пазли малюка, але трохи складніше: на кожній грані кубика (а їх 6) є елементи різних картинок. Таким чином, з 1 набору кубиків можна зібрати 6 картинок. Кубики для дітей розвиваючі Djeco ™ - абсолютно унікальні розвиваючі іграшки. Це кубики з щільного 3-шарового картону різної величини, у яких немає однієї грані і їх можна складати один в одного (за принципом матрьошки). Варто Вам купити дитячі кубики Djeco ™ і Ваш малюк буде з радістю не тільки грати з ними, але складати перед сном!
Помилитися у виборі кубиків практично неможливо-ця розвиваюча іграшка цікава всім дітям!


Показано від 1 до 12 з 48 (всього сторінок: 4)
0