Іграшки для ванни

Іграшки для ванни
До води у дітей особливе ставлення, адже весь період внутрішньоутробного розвитку вони проводять у водному середовищі в самому безпечному і затишному місці-животику у мами. Тому, як правило, діти люблять похлюпатися у ванній, це один з найцікавіших об'єктів дослідження. Ванная- це не просто майданчик, це справжня дослідна лабораторія. Крім того, купаніе- це важлива гігієнічна процедура, яку рекомендовано проводити кожен день, особливо новонародженим малюкам.

Іграшки для купання

Сьогодні на ринку дитячих іграшок категорія іграшок для ванної дуже різноманітна. Інтернет магазин Будинок гри радий продемонструвати новинки дитячих іграшок для ванної. Часто вибрати іграшку дуже не просто.

На що звернути увагу при виборі іграшки у ванну?

  • Безпека-перш за все. Іграшка для купання у ванні не повинна містити дрібних деталей, які дитина може проковтнути. Довіряйте тільки добре зарекомендували себе виробникам, сертифікованим товарам. Іграшки повинні бути виготовлені з якісних, нетоксичних, вологостійких матеріалів.
  • Разнообразіе- не купуйте однотипні іграшки (наприклад, гумові качечки, жаби, дельфінчики і ін.). Дитячі іграшки повинні відрізнятися не тільки зовні, але і функціонально. Купуйте іграшки для купання з різних матеріалів (гума, пластик, текстиль) - це дуже корисно для розвитку тактильної чутливості пальчиків.
  • Многофункціональность- такі іграшки будуть цікаві дитині довгий час.

Купити дитячі іграшки для ванної в Києві і Україні

Перші дитячі іграшки для ванної повинні стимулювати розвиток відчуття дотику, зорового і слухового сприйняття. Поетому, батькам рекомендується не обмежуватися покупками звичайних іграшок для гри в кімнаті або на свіжому повітрі, а поповнювати колекцію іграшок для купання. Це можуть бути гумові або пластикові іграшки, прості за формою і в грі, різні за фактурою, кольором. Чудово підійдуть набори гумових іграшок для ванної (кумедні тварини) або пластикові формочки-леечки. Підростаючи, руху і координація малюка вдосконалюється, з пасивного спостерігача він перетворюється в активного дослідника. Тепер йому цікаві більш складні, багатофункціональні іграшки. Це може бути цікавий сортер дельфинчик, водяний свисток, пірамідки з формочок і конструктори для купання. У віці від 1,5 до 3 років дитина поступово переходить до рольових ігор. Як відзначають психологи, саме у рольовій грі відбувається становлення особистості дитини. У ванній можна влаштувати аквапарк, порт, дельфінарій і багато іншого.

Широкий вибір іграшок в ванну в інтернет магазині Будинок гри

Ми раді запропонувати Вам набір для ігор Кіт Віллі (настінний водоспад), розвиваючу інтерактивну іграшку для ванної Черепаха, музичну підводний човен і багато ін. А для юних читачів в інтернет магазині Будинок гри Ви можете купити книжки з непромокальними сторінками.
Ребенок як губка вбирає в себе нові знання, вчиться і пізнає. Дотримуйтесь головному принципу в розвитку дитини-від простого до складного. Занадто складні іграшки не зацікавлять малюка-він просто не зрозуміє що з нею потрібно робити.

Набор игрушечных корабликов (39375 Тигрес)
Вік: 1-2 года:2-3 года
35 грн
Набір наклейок для ванної 4M Морське життя
Вік: 2+ Стать: Для дівчаток, для хлопчиків Матеріал: пластик Кіл-ть деталей, шт: 18
372 грн
Іграшка для купання Janod Пазл Карта світу J04719
Вік: 3+ Гарантія: 14 Днів
399 грн
Іграшка для купання Janod Малювання. Нарвал J04726
Вік: 3+ Гарантія: 14 Днів
399 грн
Іграшка для купання Janod Малювання J04725
Вік: 3+ Гарантія: 14 Днів
169 грн
Іграшка для купання Janod Корзина з м'ячиками J04708
Вік: 12+ Гарантія: 14 Днів
349 грн
Іграшка Насадка-подовжувач на водопровідний кран Same Toy Bird 9002Ut
Вік: 18 м+ Гарантія: 14 Днів
72 грн
Іграшка Насадка-подовжувач на водопровідний кран Same Toy Big Ear 9003Ut
Вік: 18 м+ Гарантія: 14 Днів
54 грн
Іграшка для купання Same Toy Дощова хмара 121Ut
Вік: 24 м+ Гарантія: 14 Днів
102 грн
Показано від 1 до 12 з 120 (всього сторінок: 10)