Дитяча зброя для хлопчиків

Дитяча зброя для хлопчиків
Купувати чи не купувати своїй дитині іграшкову зброю - питання, яке неминуче постає перед кожною мамою. Здавалося б, зовсім мирний і лагідний 2-3 річний малюк раптом ні з того ні з сього починає гатити з палиці по ворогам або захоплено рубати ворогів уявним мечем. Забороняти гри в "війнушку" сенсу немає: по-перше, заборонений плід завжди особливо солодкий, а по-друге, уявні битви - непоганий спосіб скинути зайву енергію і навчитися з малих років керувати агресією (яка в різних кількостях присутній в будь-якому дитині).
Самі по собі гри зі зброєю не роблять з дитини потенційного бандита. Якщо малюк росте в мирній, позитивній атмосфері, то і в іграх з однолітками він швидше за все, буде приміряти на себе роль позитивного героя, борця зі злом і захисника слабких.

Тут як ніколи важлива роль батьків: треба пояснити дитині, що зброя краще використовувати не для нападу, а для захисту; розповісти про заборонених і неприпустимих прийомах (наприклад, не можна застосовувати силу або стріляти в спину), а також підібрати ігровий арсенал соотвественно віком юного бійця і його безпеки.

Дитяче зброю: іграшкові автомати і пістолети

Сучасні виробники пропонують вибір дитячого зброї на будь-який смак: всілякі шпаги, мечі, стрілецьку зброю від бластеров до кулеметів, автомати, пістолети і навіть арбалети. Щоб зробити правильний вибір, потрібно враховувати кілька умов.

Критерії вибору дитячого зброї:

1) вік дитини. Малюкові до 6 років краще не купувати зброю з дрібними кулями, так як рано чи пізно ці на перший погляд нешкідливі кульки виявляються або у нього в роті, або в носі або навіть в вусі (перевірено на особистому сумному досвіді). Встежити неможливо, якими б уважними Ви були. Краще виберіть автомат або пістолет з світло-звуковими ефектами, водяний пістолет або пузиребластер (прекрасна штука для літнього сезону), а якщо вже так кортить постріляти по мішенях, підберіть зброю з великими снарядами (наприклад, Бластер Мікро. Мисливець на Зомбі (01077Z X-SHOT) - він стріляє м'якими патронами (розмір патрона - 6,5 см), виготовленими з спіненої гуми з наконечником з м'якого пластику, які при попаданні не залишають ніяких синців) ;

2) захоплення дитини. Шанувальника комп'ютерних шутерів можна здивувати навороченим бластером NF Cen 700 Нічний боєць з підсвічуванням для нічного бою 46510 XPloderz ,
(а заодно і витягнути геймера на свіже повітря подалі від комп'ютера). Шанувальників фентезі та лицарських боїв порадують іграшкові луки, мечі та арбалети

3) безпеку. Не економте на якості! Ігршечное зброю перевірених, відомих торгових марок, як правило, сертифіковане і відповідає сучасним жорстким вимогам безпеки. Іграшки повинні бути виготовлені з якісних, міцних нетоксичних матеріалів, а снаряди повинні бути максимально нешкідливі для дитини .. Наприклад, заряди для бластеров XPloderz представляють собою пружні желейні кульки, на 99% складаються з води, і на 1% - з нешкідливого полімеру. При попаданні в ціль вони розсипаються на шматочки м'якого гелю, а потім просто висихають.

Захоплюючі ігри з дитячими автоматами бластерами і пістолетами

За допомогою дитячого зброї можна легко придумати масу цікавих ігор:

1) запропонуйте дитині "сходити на полювання". Ви зможете почитати улюблену книжку, поки він не повернеться з видобутком;

2) позмагайтеся в влучності, потрапляючи в певну мету. Прекрасно підійде для цієї мети набори Мисливець на зомбі ТМ ZURU (в їх комплект входять пластикові банки з зображеннями кумедних мостріков, за якими, до речі, особливо охоче стріляють тата: так що є прекрасний привід відправити батька з сином на прогулянку)

3) потренируйте фантазію дитини - придумайте різні рольові ігри. Нехай приміряє на себе образ відважного пірата, безстрашного індіанця або непереможного джедая. Для боязкого, сором'язливого малюка роль його коханої супергероя може стати відмінним психологічним тренінгом!

4) спробуйте захопити дитину історією різного виду озброєння, а заодно і історією взагалі. Що звідки до нас прийшло і в яких знаменитих битвах використовувалося (не дарма ж кажуть, що всю історію людства можна прочитати по історії зброї).

І нехай Ваша дитина виросте справжнім захисником світу, а не шанувальником війни.

Бластер X2 Mauler 1000 (46005 Xploderz)
Вік: 5-7 літ:7-12 літ:12 років+
869 грн
Щит Круглий Same Toy EVA 16048Ut
Вік: 3+ Гарантія: 14 Днів
162 грн
Щит Круглий Same Toy EVA 16008Ut
Вік: 5+ Гарантія: 14 Днів
162 грн
Щит Same Toy Варязький EVA 16053Ut
Вік: 3+ Гарантія: 14 Днів
162 грн
Щит Same Toy EVA 16001Ut
Вік: 3+ Гарантія: 14 Днів
162 грн
Набір іграшкової зброї Same Toy Пірати EVA 16034Ut
Вік: 3+ Гарантія: 14 Днів
198 грн
Меч Same Toy EVA 16045Ut
Вік: 3+ Гарантія: 14 Днів
84 грн
Меч Same Toy EVA 16024Ut
Вік: 3+ Гарантія: 14 Днів
132 грн
Мушкет карибських піратів, Gonher
Вік: 5-7 літ
476 грн
Показано від 1 до 12 з 69 (всього сторінок: 6)