Мозаїки для дітей

Мозаїки для дітей
Мозаїка для дітей-це не просто гра, це складний процес створення зображення предметів або сюжетної картини на спеціальному полі з дрібних деталей. Що ж це таке? Конструктор або творчий набір? Мабуть, і те й інше. Щоб створювати картини з мозаїки, потрібно освоїти принципи конструювання, певні правила. Гра в мозаїку дитячу тренує дрібну моторику і тактильну чутливість пальчиків, розвиває уяву, художній смак і образне мислення. Дитина вчиться посидючості, акуратності, точності рухів. А найменші знайомляться з такими поняттями, як форма і колір. Робимо висновок: мозаїка детская- це, перш за все, розвиваюча іграшка!

Мозаїка дитяча під вік малюка

При виборі дитячої мозаїки потрібно враховувати вік дитини. Це дуже важливо. Не варто купувати мозаїку для дітей "на виріст". Якщо мозаїка буде дуже складною або занадто простий, дитині буде просто не цікаво. За віковим критерієм гри мозаїка для дітей можна розділити на наступні групи:

Мозаїка для дітей від 1 до 2 років

Це мозаїка для малюків, поле якої з зручними великими вічками і великими елементами. Великі деталі (дитина не зможе їх проковтнути) виготовлені з якісних, нетоксичних матеріалів. Їх легко розмістити на поле. У деяких мозаїках для малюків деталі можна розмістити не тільки на полі, але і з'єднати один з одним, як конструктор (вийде пірамідка). До цієї групи також відноситься велика мозаїка з деталями у вигляді геометричних фігур.

Мозаїка для дітей 2-3 років

Для діток цієї вікової групи можна запропонувати мозаїку з дрібнішими елементами. Кількість елементів також більше- можна створювати більш складні малюнки. Гра мозаїка привчає працювати дитини за певними правилами, інструкції.

Мозаїка для дітей 3-5 років

Ще більш дрібні деталі, в деяких наборах деталі 3 розмірів (дуже зручно-дрібні деталі можна на час прибрати). В ілюстрованій інструкції великий вибір зразків. Крім створення малюнків, мозаїку для дітей можна використовувати, як допоміжний матеріал для навчання дитини рахунку, розвивати пам'ять і увагу (скласти візерунок, попросити дитину запам'ятати його і повторити). У формі мозаїки також роблять літери і цифри. Це допоможе в ігровій формі підготувати Вашого малюка до школи.

Купити мозаїку дитячу

В інтернет магазині Будинок гри domigri.com.ua Ви можете купити якісну гру мозаїка від відомих світових брендів (Quercetti , SES). Ми можемо запропонувати широкий вибір мозаїки для дітей для різних вікових категорій. Грайте і розвивайтеся!

Показано від 1 до 12 з 40 (всього сторінок: 4)