Розвиваючі іграшки

Розвиваючі іграшки
Не встиг карапуз ще з'явитися на світло, а молоді турботливі батьки вже сповнені бажанням дати дитині все найкраще в житті, відкрити і подарувати весь світ. І це зрозуміло-рухає ними виключно любов і турбота про малюка. А також переконання: чим раніше почнеш займатися з дитиною, навчати, розвивати його, тим більше можливостей і перспектив у нього в житті. Всі ми бачимо в своїх дітях вундеркіндів і геніїв. Дитина вже з перших днів свого життя починає пізнавати навколишній світ. Все навколишнє його: звуки, запахи, дотики, зображення-все це нова інформація, яку він вбирає і переробляє. Тому, вибираючи іграшку для свого чада, ми хочемо, щоб вона не просто розважала малюка, але і допомагала пізнавати навколишній світ, розвивала його. Ось чому розвиваючі іграшки сьогодні користуються такою популярністю.

Розвиваючі іграшки для дітей

Що ж таке розвиваючі іграшки для дітей? Це іграшки, які покликані розвивати в ньому будь-які здібності або якості: інтелектуальні, творчі, емоційні, фізичні, музичні та ін. Всім відомо, що дитина найкраще розвивається, вчиться чогось нового в грі. Від батьків вимагається лише вибрати таку дитячу розвиваючу іграшку або гру, яка принесе максимум користі і сподобається малюкові.

Підбір іграшки за віковим принципом

Найголовніший принцип-розвиваюча іграшка повинна бути підібрана за віковим принципом. Для 3-місячного малюка звичайна погремушка- це цілий світ звуків, кольорів, форм. Тоді як, однорічної дитини захоплюють вже більш складні іграшки-пірамідки, кубики, сортери та ін. З 3-річного віку дітей залучають сюжетно-рольові ігри (парковки, треки, конструктори, театри ...), а дошколятам доцільно купувати розвиваючі іграшки, які підготують його до школи (розвиваємо пам'ять, увагу, логіку, дрібну моторику ручок, посидючість, акуратність ...).

Дерев'яні дитячі розвиваючі іграшки

Матеріал дитячих розвиваючих іграшок має велике значення. Зараз дуже популярні розвиваючі дерев'яні іграшки. Дерево має ряд переваг перед іншими матеріаламі- міцний і довговічний, екологічно чистий природний матеріал, дарує тепло, нетоксичний, структура дерева розвиває тактильну чутливість пальчиків, дає об'єктивну інформацію про навколишній світ.
Гармонічная особистість-це всебічно розвинена особистість. Універсальної іграшки, яка розвиває всі необхідні якості не існує. Завдання батьків-визначити для себе пріоритети. Наприклад, дитячі музичні інструменти познайомлять дитину зі світом музики, посприяють розвитку музичного смаку, відчуття ритму, пам'яті та координації рухів, уяви та творчих здібностей. Конструктори і головоломки розвивають просторове уявлення, уява, уміння знаходити залежності і закономірності, класифікувати і систематизувати матеріал; здатність створювати комбінації з елементів, вміння знаходити помилки і недоліки.
Оріентіруйтесь на смаки і переваги малюка. Розвиваюча іграшка повинна бути цікава дитині.
Іграйте разом з дитиною! Тільки Ваш спільна праця може принести користь.

Купити розвиваючі іграшки в Києві і Україні

Дитячий інтернет магазин розвиваючих іграшок Будинок гри представляє Вашій увазі великий вибір дерев'яних та пластикових іграшок. У нас Ви можете купити розвиваючі іграшки наступних категорій: активні ігри, головоломки, дерев'яні іграшки, дитячі музичні інструменти, дошки і мольберти, інтерактивні іграшки, конструктори, магнітні гри, мозаїка для дітей, набори фокусника, наукові дослідження, навчальні ігри, пазли, рольові набори, театри, годинник іграшка. Купити розвиваючі іграшки для дітей у нас просто: залиште заявку на сайті або зателефонуйте нам. Ви отримаєте кваліфіковану консультацію щодо вибору товару, Ваше замовлення буде оформлений і відправлений в будь-яке місто України в найкоротші терміни.