Дерев'яні конструктори

Дерев'яні конструктори
Все геніальне просто! Цим девізом керуються виробники дерев'яних конструкторів для дітей. Дерев'яний конструктор- це універсальна, багатофункціональна, надійна, розвиваюча іграшка. Як правило, це набір дерев'яних брусків різної форми (забарвлені або просто відшліфовані), з яких можна побудувати що завгодно.

Дерев'яний конструктор - універсальна гра

Користь конструктора з дерева для розвитку малюка очевидна. Це універсальна гра, цікава і корисна для дітей будь-якого віку, яка вносить вклад в розвиток інтелектуальних і творчих здібностей дитини. Конструктор сприятливо впливає на розвиток дрібної моторики, пам'яті, посидючості, спритності та вміння координувати свої рухи.

Конструктор з дерева для малюків

Матеріал іграшки має величезне значення для дітей. Діти багато пізнають за допомогою дотику. Ви, напевно, помічали, як малюки люблять все чіпати, пробувати "на зубок"? Так вони дізнаються навколишній світ. Натуральні матеріали, на відміну від синтетичних, передають правдиву інформацію про світ.
Наприклад, великий кубик із пластику може важити мало, а це спотворює уявлення дитини про відповідність ваги і обсягу. Предмети ж з натуральних матеріалів гармонійні: чим він більший, тим більше його вага.

Конструктор з дерева - кращий конструктор для самих маленьких

Дерево це природний, екологічно чистий матеріал, який подарує Вашій дитині тепло і позитивну енергетику. А структура деревини благотворно впливає на розвиток сенсорики у малюка. У виробництві дерев'яних іграшок використовуються передові технології обробки деревини. Застосовуванийматеріал відповідає найвищим санітарно-гігієнічним вимогам.

Коли варто купити для дитини дитячий конструктор з дерева?

Однозначної відповіді на це питання немає Все залежить від здібностей і потреб малюка. Купуючи дерев'яний конструктор, Ви повинні розуміти, що для малюка не зрозуміло ні його пристрій, ні застосування, для нього це "китайська грамота". Вихід тільки один-грайте разом з ним! Спочатку покажіть і дайте помацати дитині дерев'яні блоки, розкажіть, якого вони кольору і форми (не забувайте повторювати це частіше протягом гри). Конструктор також можна використовувати, як рахунковий матеріал. Тільки після цього покажіть, як побудувати вежу. Пам'ятайте, що перший конструктор для малюка не повинен містити більше 10 блоків двох або трьох форм. Дитина повинна отримувати нову інформацію невеликими порціями. В іншому випадку він може втратити інтерес до незрозумілої і занадто складною іграшці.

Розвиваючі конструктори для дітей в магаізне Будинок гри

В інтернет магазині Будинок гри Ви можете купити самі різні дерев'яні розвиваючі конструктори: класичні дерев'яні конструктори, дерев'яні конструктори - машинки, дерев'яні конструктори з деталями незвичайної форми, кольорові і нефарбовані дерев'яні конструктори та ін.

Механический конструктор Лягушонок (10009 Playwood)
Вік: 7-12 літ:12 років+
86 грн
Механічний конструктор Трещотка (Playwood)
Вік: 7-12 літ:12 років+
142 грн
Хіт
Конструктор Фантазия, 60 деталей (Игротеко)
Конструктор Фантазия, 60 деталей (Игротеко)
Вік: 3-5 літ:5-7 літ
219 грн
Конструктор сказочный город (12367 Cubika)
Вік: 5-7 літ:7-12 літ
159 грн
Хіт
Конструктор Коттедж, 206 деталей (Игротеко)
Конструктор Коттедж, 206 деталей (Игротеко)
Вік: 5-7 літ:7-12 літ
799 грн
Хіт
Конструктор Копилка, 37 деталей (Игротеко)
Конструктор Копилка, 37 деталей (Игротеко)
Вік: 3-5 літ:5-7 літ
195 грн
Хіт
Конструктор Домик с балконом, 136 деталей (Игротеко)
Конструктор Башня, 213 деталей (Игротеко)
Вік: 5-7 літ:7-12 літ
699 грн
Показано від 1 до 12 з 184 (всього сторінок: 16)