Металеві головоломки Huzzle Cast Puzzle

Металеві головоломки Huzzle Cast Puzzle

Металеві головоломки - Японські литі головоломки Huzzle

Сучасні головоломки з металу дуже захоплюючі. Вони притягують увагу дітей та дорослих як магніт, і не відпускають до тих пір, поки потрібне рішення не буде знайдено.
Головоломка металева - це хитромудра фігурка, елементи якої в процесі розгадування доведеться роз'єднати і з'єднати знову. Один з найвідоміших виробників металевих головоломок в світі-це японська компанія Hanayama.
У магазині domigri.com.ua можна купити Huzzle (Cast Puzzle). Головоломки Huzzle відрізняються високою якістю і стильним дизайном. Щорічно асортимент продукції бренду розширюється, тому радимо вам поспішити "розкусити популярні японські горішки для розуму".
Оригінальні брендові головоломки металеві мають чимало переваг:
  • У процесі розв'язання таких задач розвивається математичне, абстрактне і просторове мислення, а також логічні здібності.
  • вироби дуже міцні, тому вони не зламаються навіть після багаторазових маніпуляцій.
  • механізми створені досвідченими інженерами і багаторазово протестовані.
Купити головоломки авторські Японські різних рівнів складності можна в on-line магазині Будинок Гри. Люди, які не розгадали в своїй життя жодної головоломки, так і досвідчені гравці підберуть для себе завдання, що відповідає їх рівню.
  • 1 рівень складності. "Кільце (Huzzle Loop)", " Алмаз (Huzzle Diamond) " та інші захоплюючі прості головоломки-це прекрасна можливість потренувати навик вирішення завдань просторового типу. Один з найцікавіших прикладів цього рівня-це головоломка " Ключі (Huzzle Key)", яку часто дарують новоселам. Два ключі з'єднані між себе. Здавалося б, способу їх роз'єднати просто не існує… Приготуйтеся-вам доведеться попітніти над вирішенням цього завдання.
  • 2 рівень складності. "Бокс (Huzzle Box)«,» Підкова (Huzzle Horse)" і інші головоломки цього рівня допоможуть закріпити навик вирішення металевих загадок. Один з найцікавіших варіантів цієї серії – "Хук (Huzzle Hook)». Два хитромудрих елемента головоломки схожі на гачок. Їх доведеться роз'єднати і з'єднати знову. "Ключі" в порівнянні з "Хуком" - це всього лише "дитяча забава".
  • 3 рівень складності. "Стріла в серці (Huzzle Arrows)", " Дельта (Huzzle Delta) " та інші головоломки цього рівня. Людей, які хочуть випробувати свої сили і потренувати інтелект, точно вразить одна з таких загадок, наприклад  " S & S". Цю головоломку часто дарують Близнюкам, друзям і закоханим.
  • 4 рівень складності. Така японська головоломка змусить попітніти будь-якого шанувальника інтелектуального дозвілля. Одна з найцікавіших завдань серії "Ring". Вона має дуже багату історію, і в різні часи носила назву "Володар кілець","Арабський перстень" і "Браслет імператора".
  • 5 Рівень складності. Для розгадки головоломок «Дует (Huzzle Duet)», "Вир (Huzzle Vortex)" та інших завдань цього рівня доведеться докласти всі інтелектуальні сили. Наприклад, розгадуючи металеву головоломку "Дует", треба спробувати роз'єднати кільця, що висять на решітці, а потім з'єднати їх назад.
  • 6 рівень складності. Складні загадки змусять попітніти навіть самих досвідчених інтелектуалів! Один з найцікавіших варіантів цього рівня складнощі  "EQUA". Головоломка має форму кулі з кільцями.
Залізні головоломки-це чудовий подарунок, а також спосіб захоплююче провести час і підвищити рівень інтелекту. Така задачки здаються "елементарними", а коли берешся за справу, вони перетворюють гру в неймовірно захоплюючий квест.

Показано від 1 до 12 з 65 (всього сторінок: 6)