Ігрові рольові набори

Ігрові рольові набори
Ваша дитина любить рольові ігри? Сьогодні він доктор, завтра-водій, а через тиждень кухар? Це ж чудово! Психологами доведено користь сюжетно-рольових ігор для розвитку дітей. Граючи в рольові ігри дитина вчиться спілкуватися з однолітками, управляти своєю поведінкою. Крім того, рольові ігри розвивають спостережливість, фантазію, мова і допомагають збагатити словниковий запас!

Коли краще купити ігровий набір для дитини?

Інтерес до рольових ігор у дітей починає проявлятися приблизно з 2 років. У цьому віці діти проектують накопичений до цього досвід на гру, копіюють поведінку дорослих у різних ситуаціях. Саме в цьому віці рекомендується купити перший ігровий набір для дитини. І наприклад, після відвідин доктора, готуйтеся стати пацієнтом свого малюка: він поставить градусник, послухає биття серця, перевірить не красне Чи є у Вас горло, зробить укол і випише Вам "постільний лежимо".

Ігрові набори для дітей

У розділі Рольові набори інтернет магазину Будинок гри domigri.com.ua. можно купити ігровий набір на будь-який смак. Ми можемо запропонувати різні ігрові набори для дітей різноманітні за тематикою: міні майстерні з наборами інструментів для хлопчиків, набори для юних докторів, кухарів, перукарів, дезайнер одягу, візажистів і ін.

Дитячі ігрові набори допомагають дітям:

  • підготуватися до життя в суспільстві-повторюючи за дорослими, діти програють різні життєві ситуації, виробляють своє ставлення або розуміння того, що відбувається. Спостерігаючи за такими іграми, батьки можуть багато чого довідатися про своїх дітей: що їм цікаво, чого вони бояться, про що мріють.
  • встановити порядок дій в тій чи іншій ситуації;
  • встановити статеву приналежність. Спостерігаючи за дорослими, хлопчики наслідують татам (грають в воїнів, космонавтів, міліціонерів), а дівчатка мамам (продавець, кухар, перукар);
  • спілкуватися з іншими дітьми-граючи діти вчаться спілкуватися, поступатися один одному, приймати чуже думка.
Скористайтеся можливістю купити ігровий набір в інтернет магазині Будинок гри domigri.com.ua., і Вам не доведеться витрачати свій дорогоцінний час на походи по магазинам.


Показано від 1 до 12 з 234 (всього сторінок: 20)
0