Театр тіней

Театр тіней
Ласкаво просимо в розділ Театр тіней інтернет магазину Будинок гри domigri.com.ua. Ми запрошуємо Вас в світ казки, фантазії і чарівництва. Дитячий театр тіней - це один з видів лялькового театру, тільки ляльки в ньому не об'ємні, а плоскі і показують їх на освітленому екрані у вигляді силуетів. Ляльки в театрі тіней традиційно-маріонетки (фігурки управляються за допомогою паличок) або фігурки, керовані магнітом.
Псіхологі відзначають позитивний вплив казки і театру тіней на розвиток дитини. Ви самі з подивом зауважите, як ваша дитина буде захоплений поданням, як він щиро вірить, радіє і співпереживає. Світ казки може навчити дитину бути доброю, відповідальних, хоробрим і слухняним.

Захоплюючий театр тіней для дітей

Дитячий театр теней- це відмінний спосіб допомогти дитині адаптуватися в навколишньому дорослому світі, навчитися спілкуватися в людьми, розширити словниковий запас і більш красиво, і виразно розмовляти. Ви не помітите, як Ваш малюк сам із задоволенням візьме участь в постановці. Для малюка це ще і відмінний спосіб розвинути дрібну моторику, адже так не просто змусити правдоподібно рухатися улюбленого казкового персонажа. Це можливість надовго захопити дитину, розвинути в ньому комунікативні навички та посидючість, уяву, естетичне сприйняття.

Купити дитячий театр тіней

В інтернет магазину Будинок гри Ви можете купити спеціальну ширму для театру тіней, а також набори фігурок персонажів улюблених казок: Колобок, Теремок, Коза Дереза, Червона шапочка і ін. Ви можете проявити фантазію і написати власну казку, придумати кумедні персонажі, зробити їх разом з дитиною і влаштувати виставу, запросивши на нього родичів і друзів.
Вибрать і купити театр тіней дитячий у нас дуже просто. Залиште на сайті domigri.com.ua заявку і наш менеджер зв'яжеться з Вами, щоб підтвердити замовлення. У телефонному режимі Ви можете отримати професійну консультацію наших фахівців і також оформити замовлення. Будемо раді допомогти Вам зробити дитинство Вашої дитини щасливим!
В категорії немає товарів