Дитячі іграшки каталки

Дитячі іграшки каталки
Каталки, машинки та інші іграшки, які приходять в рух від дотику, викликають у малюків захват і цікавість. Незважаючи на свою простоту, вони продовжують користуватися постійним попитом і популярністю. Дитина, яка тільки вчиться робити перші кроки, із задоволенням катає на мотузочці або паличці чудову яскраву іграшку каталку. Таким чином малюк граючи вчиться ходити, тримати рівновагу, тренує вестибулярний апарат, координацію руху.

Дитячі іграшки каталки

Існує багато різновидів дитячих каталок. Щоб зробити правильний вибір при покупці каталки для дітей і, щоб іграшка приносила Вам і Вашій дитині тільки радість, ми розповімо Вам про те, які іграшки каталки бувають.

Каталка-опора

Стійка каталка для малюків, які тільки вчаться ходити. Спираючись на каталку маля робить перші кроки.

Автомобіль каталка

Перше транспортний засіб Вашого малюка, своєрідна суміш самоката та іграшки. Сідаючи на таку машинку, малюк рухається відштовхуючись ногами. Так малюк укріпить м'язи ніг, рук і спини, навчиться тримати рівновагу, керувати за допомогою керма. А чіпаючи і натискаючи різні кнопочки і важелі, у малюка розвивається моторика. А в літній період така каталка буде незамінна під час прогулянок.

Каталка для малюків на мотузочці.

Такі каталки можна використовувати для гри вдома і на вулиці. Це машинки або забавні звірятка, які малюк тягне за собою на мотузочці. Вони можуть бути дерев'яними або пластиковими. Сьогодні більшу популярність здобувають саме дерев'яні каталки. Дерево-натуральний, екологічно чистий матеріал, він дарує тепло і позитивну енергетику. Дерев'яні каталки якісно відшліфовані і покриті безпечними нетоксичними фарбами. Багато такі каталкі- два в одному: на колесах і лабіринт. Перебираючи різнокольорові фігурки, дитина вчить кольору, форми, розвивається дрібна моторика, тактильна чутливість пальчиків.

Іграшка на колесах з ручкою

Такі каталки підійдуть для дітей, які вже впевнено ходять. Дитина штовхає каталку перед собою, тримаючись за ручку.

Інтерактивні (музичні) каталки

Музичні каталки при русі видають забавні звуки і веселі мелодії. Музичні іграшки, як правило, подобаються всім дітям, тому що мелодії адаптовані під дитячий слух. Інтерактивна каталка не просто порадує малюка, але і допоможе розвинути фантазію, мислення і цікавість. На нашому сайті Ви знайдете широкий вибір каталок, якісних і за доступними цінами. Вигідні умови поставки по всій Україні.

Іграшка-каталка Їжачок 4 в 1 (50012 Viga Toys)
Стать: Дівчаткам: Хлопчикам
1233 грн
Игрушка-толкатель goki Уточка Susibelle 54913G
Вік: 1-2 года:2-3 года:3-5 літ
799 грн
Игрушка-толкатель goki Жабка 54938G
Вік: 1-2 года:2-3 года:3-5 літ
799 грн
Игрушка-каталка goki Лобстер 54904G
Вік: 1-2 года:2-3 года:3-5 літ
799 грн
Игрушка goki Божья коровка 54946G
Вік: 2-3 года:3-5 літ
249 грн
Дерев'яна каталка goki Собачка Susibelle 54915
Вік: 1-2 года:2-3 года:3-5 літ
449 грн
Дерев'яна каталка goki Рухаються равлики 54970G
Вік: 1-2 года:2-3 года:3-5 літ
639 грн
Дерев'яна каталка goki Поїзд Амстердам 55921G
Вік: 2-3 года:3-5 літ
1109 грн
Дерев'яна каталка goki Локомотив Барселона 55943G
Вік: 1-2 года:2-3 года:3-5 літ
659 грн
Показано від 1 до 12 з 108 (всього сторінок: 9)