Дитяча залізниця

Дитяча залізниця
Сучасні іграшкова індустрія здатна вразити широтою і багатством асортименту будь-якого непідготовленого батька. Тому багато хто з нас вибирають перевірені часом орієнтири в безмежному океані іграшок. Одним з таких орієнтирів, мрією дітей багатьох поколінь були і залишаються іграшкові залізниці. Справді, шанси на те, що в кімнаті Вашої дитини з часом не з'явиться подібний набір, мінімальні. Купить тато, у власному дитинстві не награлися в паровозики, подарують люблячі бабусі-дідусі, або зажадає сам малюк, надивившись мультиків про Томаса і його друзів.

Іграшкова залізниця

Тому, сподіваємося Вам знадобляться наші поради по оптимального вибору залізниці для дитини: адже нами був зібраний (і розібраний) не один кілометр рейок, проведені ходові випробування десятків паровозиків і (що найголовніше) випробувані різні варіанти залізничних наборів на власних дітях.

на що ж звернути увагу при виб ре іграшкової залізниці?

Перше, що треба враховувати, це вік Вашої дитини. Малюкові 2-5 років, швидше за все, буде просто нецікаво грати з класичними варіантами залізниць (рейки різної довжини, по яких їздить потяг з кількома вагонами). Папа, звичайно, захоче придбати складу понавороченней, з максимальною деталізацією і працює від пульта. Але справа в тому, що дітям такого віку важливо катати паровозик САМОМУ, а не просто спостерігати за його рухом. Тому він подивиться за мчить поїздом пару хвилин, а потім обов'язково візьме його в руки, спробує покатати САМ, відчепити-причепити пару вагонів, а якщо у нього це не вийде (адже є такі рейки, по яких просто неможливо катати паровоз самостійно) - просто занудьгує або надуется. Дрібні детальки локомотива і вагончиків не витримують нестримного цікавості малюка, контакти-проводочки обриваються за лічені хвилини ... Результат: знерухомлених склад разом з рейками відправляється припадати пилом на дальню полицю в очікуванні кращих часів. Думка дестких психологів таке: не варто купувати малюкам багато іграшок, які працюють за принципом "кнопки" (натиснув - засяяло, закрутилося, заграло). Добре, якщо в грі дитині потрібно докласти якесь зусилля, наприклад, зібрати дорогу самому, з'єднати разом паровозик і вагончики, занурити важливий багаж і відправити в дорогу ...

Блочний конструктор залізниця

Кращий варіант - залізниця - блоковий конструктор з дерева або міцної пластмаси, з великими фрагментами шляхів, які малюкові зручно збирати самому. Особливо цікаво дитині буде грати з набором, до складу якого крім рейок і поїзда входять різні фігурки (чоловічки, тварини, дерева і т.п.), деталі будиночків, мостів та інші елементи, які роблять процес гри більш захоплюючим і різноманітним.
Напрімер, таким, як дорога-конструктор Залізнична станція від ТМ Viking Toys, яку Ви можете купити в нашому інтернет-магазині.

Головні плюси залізниці-конструктора від ТМ Viking Toys:

  • Унікальний м'який, гнучкий і міцний матеріал. На вагончик VikingToys може наступити навіть 100-кілограмовий тато без будь-якої шкоди для іграшки. Деталі не ламаються, не тріскаються і не вигоряють: в разі забруднення Ви можете їх вимити навіть в пральній машині!
  • Елементи дороги і фігурки досить великі, щоб зручно було грати малюкові, мають яскраву привабливу забарвлення і форму, при цьому позбавлені непотрібних дрібних деталей (є гарантія, що нічого не відламати і не проковтнути)
  • Краї всіх деталей мають закруглену форму (щоб малюк нічим не подряпався), а м'які гумові коліщатка сидять на міцних осях зі справжньої нержавійки!
  • Крім елементів шляху і паровоза з двома ваг ончікамі, в набір Залізнична станція входить будиночок-будівля вокзалу (причому це настоящітй будиночок з дверима, що відкриваються, а не плоска імітація), фігурка залізничника, дерева, що робить процес гри для малюка більш цікавим і різноманітним.
  • За зручним рейках-доріжках дитина може катати і інші свої улюблені маленькі машинки.

Залізниця для старшої дитини

Коли діти стають старше, їх ігрові прістастія теж "дорослішають". Школярі віддають перевагу моделям машин, вертольотів, локомотивів, максимально наближених до реальності, з задоволенням грають керованими моделями. Обираю залізницю старшій дитині, не захоплюйтеся величиною, кількістю вагонів, "крутизною" і швидкістю ресувні складу. Набагато цікавіше дитині буде спостерігати за рухом одного-двох невеликих поїздів по дорозі складній траєкторії. Тим більше, що сучасні дитячі набори для будівництва залізниць можуть включати в себе і всілякі мости-естакади, тунелі, переїзди, підйомні механізми і навіть перекладні стрілки для уникнення аварій. Дуже добре, якщо обрана Вами залізниця передбачає можливість зростання: тобто згодом можна докуповувати додаткові елементи і транспортні вузли, щоб добудовувати і перебудовувати улюблену магістраль.

Залізничні набори-конструктори ТМ Редбой

Хороший приклад - залізничні набори-конструктори ТМ Редбой: вони включають міцні елементи-блоки шляхів, які легко з'єднуються між собою за принципом пазлів і інші цікаві елементи (складні естакади, мости, маленькі тунелі, переїзди і стрілки). Будівництво магістралі можна почати з залізничного Депо або Вокзалу, добудувати віадук або ускладнити Блокпостом і завершити Гаванню або Портом, де паровозик з вагончиком портовим краном перенавантажуватимуть на паром. Скільки можливостей для захоплюючої гри! При цьому блоки шляхів можна з'єднувати між собою як за заданим зразком, так і придумувати оригінальні маршрути, запускати по рейках додаткові потяги, розставляти по маршруту пильних залізничників і митників ... Прекрасна вправа для розвитку творчих і конструкторських здібностей дитини! Завдяки тому, що залізниці ТМ Редбой многоруровневие, рясніють естакадами і поворотами, стежити за рухом поїздів по ним - одне задоволення. Та й місця вони багато не займають. При цьому, що важливо, після гри залізниця легко розбирається, в складеному вигляді не займаючи багато місця.

Зручність збирання та розбирання залізниці

Взагалі, зручність складання та розбирання залізниці - необхідний критерій при виборі гри. Залишати надовго в зібраному вигляді залізницю (навіть особливо улюблену) не варто: через 2-3 дня дитина просто втратить до неї всякий інтерес. Тому при покупці важливо звертати увагу не тільки на всілякі додаткові атрибути, але на міцність стикування рейок, якість матеріалу, з яких вони виготовлені. Не варто вибирати занадто вузькі шляхи - при русі по ним паровозики легко злітають з рейок на поворотах і расцепляются.

Реалістичні моделі залізниць

Окремо стоять "серйозні" реалістичні моделі залізниць таких марок, як Mehano або Piko . Ці дорогі набори з високим ступенем деталізації розраховані на певну категорію коллекціонеровлюбітелей. Подібні речі краще купувати, якщо точно знаєш коло інтересів своєї дитини, інакше вони можуть стати марною тратою грошей.

Удачного Вам вибору і успішної покупки і пам'ятайте, що будь-яка іграшка може стати для дитини улюбленої, якщо він грає з нею в компанії мами й тата!Залізниця 39 деталей (50266 Viga Toys)
Стать: Дівчаткам: Хлопчикам
1194 грн
Конструктор Поезд (50534 Viga Toys)
Вік: 18 міс+:1-2 года:2-3 года
624 грн
Залізниця, 49 деталей (56304 Viga Toys)
Вік: 3-5 літ:5-7 літ
1488 грн
Залізниця, 19 деталей (51615 Viga Toys)
Вік: 3-5 літ:5-7 літ
663 грн
Знижка: -15%
Залізна дорога, 90 деталей (50998 Viga Toys)
Залізна дорога, 90 деталей (50998 Viga Toys)
Вік: 3-5 літ:5-7 літ
2619 грн 2226 грн
Доп. набор к ж/д Ферма (50812 Viga Toys)
Вік: 3-5 літ:5-7 літ
186 грн
Знижка: -15%
Доп. набор к ж/д Полицейский участок (50814 Viga Toys)
Доп. набор к ж/д Полицейский участок (50814 Viga Toys)
Вік: 3-5 літ:5-7 літ
201 грн 171 грн
Доп. набор к ж/д Пожарная станция (50815 Viga Toys)
Вік: 3-5 літ:5-7 літ
192 грн
Доп. набор к ж/д Поезд-ферма (50821 Viga Toys)
Вік: 3-5 літ:5-7 літ
222 грн
Доп. набор к ж/д Поезд с животными (50822 Viga Toys)
Вік: 3-5 літ:5-7 літ
273 грн
Знижка: -15%
Доп. набор к ж/д Поезд грузовой. Источники энергии (50820 Viga Toys)
Знижка: -15%
Доп. набор к ж/д Поезд (50819 Viga Toys)
Доп. набор к ж/д Поезд (50819 Viga Toys)
Вік: 3-5 літ:5-7 літ
213 грн 180 грн
Показано від 1 до 12 з 24 (всього сторінок: 2)
0