Ходунки, толокари

Ходунки, толокари
Малюк вчиться ходити в перший рік свого життя, і часто це вміння дається йому непросто. Освоїти такий складний навик допоможуть дитячі ходунки і толокар. Ці корисні, легкі і компактні вироби розважають і розвивають.
Який оптимальний вік для дитячих ходунків і толокарів?
Лікарі-педіатри рекомендують поміщати дитини в ходунки з того моменту, як він навчився твердо стояти на ногах і намагається самостійно ходити біля опори. Найчастіше це відбувається у віці 6-11 місяців. Але дана цифра умовна, адже все залежить від індивідуального розвитку кожної дитини. Толокар рекомендується використовувати трохи пізніше. Це наступний етап, коли малюк вже пробує ходити без підтримки.

Що необхідно враховувати, вибираючи ходунки і дитячі мобілі-толокари?
    * Вироби цієї категорії необхідно підбирати за розміром відповідно до зросту і ваги малюка. Не слід перевищувати рекомендовану виробником навантаження. Конструкція може бути цілісною або складатися. Важливий момент у виборі - колеса. Бажано, щоб їх було як мінімум чотири - чим більше, тим стійкіше обладнання.
    * Колісна система повинна забезпечувати плавні повороти і обертання в різні боки. Також вона вимагає обов'язкового оснащення гальмівним стопором.
    * Сидіння вибирайте глибоке, з твердою і прямою спинкою.
    * Внутрішній і зовнішній передні бампери покликані захистити дитину від удару при зіткненні з предметами або під час подолання порогу між кімнатами.
    * Регульована висота дозволяє оптимально підлаштувати їх в залежності від зростання малюка. В правильно відрегульованих ходунках малюк повинен упиратися в підлогу всією ступнею, при цьому коліна і тазостегнові суглоби знаходяться в злегка зігнутому положенні.
    * Вибір стільниці залежить в основному від уподобань батьків: на ній можуть бути іграшки, кнопочки, вогники та музичні елементи для додаткового розвитку і стимулювання інтересу дитини. Ігрова панель буває знімною.
    * У моделях-трансформерах можливо не тільки ходити, але і сидіти.
    * Утримувати пристрій в чистоті допоможе знімний чохол, який легко почистити або попрати.

Ходунки забезпечують комфортний і безпечний рух, розвивають координацію, дозволяють краще орієнтуватися в просторі, а також стимулюють до ходіння. Їх не рекомендують використовувати дітям з порушеннями м'язового тонусу і проблемами опорно-рухового апарату.
Толокар
При виборі машинок-каталок (толокарів) варто звернути увагу на наявність стопора-обмежувача, який не дасть пристрою перекинутися назад під вагою дитини. Можливо, спочатку малюк буде використовувати транспорт як опору, катаючи його по кімнаті. Висота ручки повинна відповідати зросту дитини. Наступним етапом буде використання каталки за прямим призначенням. Кроха навчиться сідати в сідло і, відштовхуючись ніжками, рухатися назад або вперед. Толкалкі-мобілі оснащується пластиковими або гумовими колесами. У багажник можна складати невеликі іграшки. Ціна на толокар залежить від величини, дизайну, використовуваних матеріалів, популярності компанії-виробника, наявності звукового модуля, додаткових функцій і елементів.

Забарвлення бажано вибирати яскраве, щоб викликала задоволення у малюка. Також для залучення уваги підійдуть моделі зі звуковими і світловими ефектами. Машинки-мобілі можуть використовуватися з моменту, коли дитина зможе самостійно кататися, відштовхуючись ногами. Вони безсумнівно прослужать кілька років. Використання таких пристроїв зміцнює м'язи ніг, стимулює до самостійного пересування і формує навички ходьби.

У нашому інтернет-магазині Будинок Гри представлений великий вибір різних товарів виробництва України і зарубіжних фірм. Батьки можуть порівняти вподобані моделі і купити якісні ходунки для дитини відповідно до віку, статі та персональними вподобаннями.Каталка-машинка стане відмінним подарунком для малюків постарше і викличе масу позитивних емоцій.

Толокар Janod Гіпопотам J08003
2199 грн
Ходунки-каталка Перші кроки (2157 Weina)
Стать: Для дівчаток, для хлопчиків
1335 грн
Ходунки-каталка розвиваючий центр Делюкс (2122 Weina)
Стать: Для дівчаток, для хлопчиків
1335 грн
Ходунки-каталка розвиваючий центр 2 в 1 Верхи на роботі (2130 Weina)
Стать: Для дівчаток, для хлопчиків
1698 грн
Ходунки-каталка розвиваючий центр 2 в 1 Верхи (2121 Weina)
Стать: Для дівчаток, для хлопчиків
1716 грн
Ходунки-каталка Поїхали (2140 Weina)
Стать: Для дівчаток, для хлопчиків
1158 грн
Ходунки-каталка Паровозик (2142 Weina)
Стать: Для дівчаток, для хлопчиків
1326 грн
Ходунки Уперед малюк, блакитний (4016.105.52 Weina)
Стать: Для дівчаток, для хлопчиків
1443 грн
Ходунки Розумний водій, червоний (4010.102.50 Weina)
Стать: Для дівчаток, для хлопчиків
1398 грн
Показано від 1 до 12 з 22 (всього сторінок: 2)