Магнітний конструктор

Магнітний конструктор
Магнітний конструктор- це нова, цікава гра, яка сподобається кожній дитині. Це набори геометричних фігур, кольорових паличок з кульками, букв, цифр, які кріпляться до спеціальної магнітної дошці або між собою. Якщо це конструктори на магнітах з дошкою, то дитина може створювати малюнки або геометричні фігури, з букв складати склади і слова. Набори магнітних конструкторів з паличками і кульками дозволять дитині будувати будинки, збирати моделі предметів, конструювати кораблі, машини, збирати геометричні фігури. Кожна паличка конструктора є цілісним магніт в пластиковій облатки, що дозволяє створювати дуже стійкі конструкції. Залізні кульки з'єднують дві магнітні палочкі- саме ця особливість і робить магнітні конструктори цікавими для дітей.

На що звернути увагу купуючи дитячий магнітний конструктор?

  • вік. Будьте уважні, до трьох років не можна купувати конструктори на магнітах з дрібними деталямі- дитина може їх просто проковтнути. Існують спеціальні набори магнітних конструкторів для дітей від 1 року. Вони створені за тим же принципом, але дуже великого розміру, виготовлені з міцного ударостійкого пластику.
  • кількість елементів. Чим більше елементів, тим складніше і масштабніше фігуру можна скласти.
  • форма елементів. Існують набори, в яких палички тільки прямі і однакової довжини. В інших наборах кілька видів паличок (довгі-короткі, прямі-вигнуті). Що краще або цікавіше, можна визначити тільки практичним шляхом-все суто індивідуально. Магнітні конструктори з прямими, однаковими паличками підійдуть для конструювання геометричних фігур з точними прямими лініями. Для складання чогось неординарного, мабуть, все-таки варто віддати перевагу набору з різними паличками.
  • колір елементів. Цей критерій не настільки важливий, але тим не менше хочеться відзначити, що є магнітні конструктори з однотонними елементами, різнокольоровими елементами або елементами з Світлонакопичувальні матеріалу (світяться в темряві). Для малюків краще купити конструктор магнітний з різнокольоровими елементами-.

Купити магнітний конструктор

Конструктор магнітний- це не тільки цікаве проведення часу, це розвиваюча гра. Під час гри у дитини розвивається дрібна моторика, логічне мислення, уяву, творча фантазія, посидючість, акуратність. Рекомендуємо купити магнітний конструктор все батькам, які шукають спосіб підготувати дитину до школи.


Показано від 1 до 12 з 77 (всього сторінок: 7)