Металеві конструктори

Металеві конструктори

Чим корисні для дітей металеві конструктори?


Маленькі діти - це будівельники, архітектори ... Хоча їх батькам частіше здається, що малюки - руйнівники всього знаходиться на їхньому шляху. Дитина може любовно зводити піраміду на піску протягом півтора години і за п'ять секунд всю її розламати. Ну, яка тут логіка? Але насправді ж, наші дочки-синочки таким чином пізнають світ. І для того, щоб не хвилюватися про відірваною голові у ляльки, зламаною кабіні машинки, слід купити металевий конструктор.

У чому полягає користь від іграшки?


Дитячий металевий конструктор допомагає дитині знайти найважливіші навички з конструювання і збору моделей, які стають відмінною базою для подальшого шкільного навчання. Помилково вважається, ніби залізний конструктор - традиційно хлоп'яча забава, але це зовсім не так. Тільки подивіться на значний список навичок, які він розвиває: дрібна моторика; координація рухів; логіка; технічне мислення; вміння зосереджуватися; посидючість; самостійність у прийнятті рішень Коли малюк без сторонньої допомоги вперше збирає чудову модель, в ньому прокидається гордість за себе, що позитивно позначається на самооцінці, сприяє цілеспрямованості.

Чому краще купити конструктор металевий?


Металевий конструктор - це, в першу чергу, міцна іграшка, про яку так мріють всі батьки. Крім того, метал надає дитині можливість отримати досвід взаємодії зі справжніми матеріалами, які раніше були доступні тільки дорослим. В майбутньому це обов'язково допоможе, адже руки запам'ятовують характерні властивості матеріалів. Металеві конструктори рекомендовано купувати дитині з 6 років, адже часто такі набори містять дрібні деталі. Крім того, занадто маленькі можуть не впоратися зі складними моделями, що буде сильно їх засмучувати. Починайте гри з конструктором разом з дитиною, що поліпшить вашу взаємозв'язок, а також принесе багато позитивних емоцій! Не забувайте постійно ускладнювати завдання, шукати нові творчі шляхи, і, можливо, з однакових деталей у вас вийде абсолютно дивовижний космічний корабель або машина з майбутнього. Фундамент для успішного розвитку особистості закладається в ранньому дитинстві. Від того, як результативно пройде цей період, багато в чому залежить життя в майбутньому. Важливо розвивати дрібну моторику. Цьому сприяють різні вправи та ігри, наприклад, збірка конструктора. Сьогодні виробники пропонують величезний асортимент таких іграшок: пластмасовий, м'який, а також металевий конструктор, кожен з них розрахований на певний вік дітей. Користь конструктора Звичайно, для зовсім маленьких металевий конструктор не підійде, так як містить дрібні деталі. Окремі елементи, присутні в наборі, скріплюються між собою болтами і гайками за допомогою викрутки і гайкового ключа, що вимагає певних зусиль, умінь і навичок.

Повертаючись до дрібної моторики, відзначимо, що займаючись її розвитком, ми одночасно:

   1. Тренуємо дитячу пам'ять,
   2. Покращуємо концентрацію уваги,
   3. Формуємо образне й просторове мислення,
   4. Сприяємо вдосконаленню мови,
   5. Розвиваємо творчі здібності.

Все це в комплексі підвищує здатність до навчання, робить розвиток більш гнучким і ефективним. Згодом буде легше розуміти і запам'ятовувати нове, досліджувати і вивчати навколишній світ. Дитячі вікові категорії Дитячий металевий конструктор можна використовувати для ігор дітей, починаючи з трирічного віку, під наглядом дорослих. Старший може показати, як саме необхідно з'єднувати деталі між собою і скріплювати їх за допомогою кріплення та інструменту. У житті завжди знадобляться вміння роботи з викруткою і гайковим ключем. Хоч набір і дитячий, але елементи та інструмент наближені до справжніх. У комплекті до кожного набору є докладна покрокова інструкція, яка представляє собою керівництво по збірці певної конструкторської моделі. У міру накопичення досвіду можна буде збирати і інші конструкції, застосовуючи і удосконалюючи творчу уяву і фантазію.

В інтернет магазині «Будинок Гри» ви можете металевий конструктор купити для дітей будь-якої вікової категорії. Виділяють наступні категорії:

   1. Молодша вікова група від двох до чотирьох років, для неї підійде м'який дитячий конструктор або можна купити комплект з великими елементами.
   2. Середня - від п'яти до семи років, діти в цьому віці здатні концентрувати увагу і створювати об'ємні моделі.
   3. Старша вікова група, вісім років і більше. Для неї розробляються набори з великою кількістю елементів: від двохсот і більше.

Гендерні відмінності


Металевий конструктор для дітей - це можливість проявити свої здібності. Цікаво, що у виборі іграшок хлопчиками і дівчатками спостерігаються гендерні відмінності. Тому виробники пропонують дівчаткам купити конструктори з сюжетами, де присутні принцеси, карети, палаци, тварини. Хлопчики ж вважають за краще і просять купити їм моделі всілякої техніки, військові тематики (включаючи воїнів різних історичних епох: лицарів, легіонерів і т.д.). Відбувається поділ і за кольорами. Дівчатка дуже люблять рожевий колір і інші ніжні, світлі відтінки. Хлопчаки вибирають більш яскраві кольори. Такі розмежування не стосуються молодшої групи - конструктори для неї створюються однакові, часто у вигляді чоловічків, нескладних фігурок тварин, фруктів і ін. Чим гарний дитячий залізний конструктор? Він сприяє розвитку таких важливих якостей, як:

    * Посидючість,
    * Акуратність,
    * Конструкторська кмітливість,
    * Логічне мислення.

У нас ви можете купити дитячий набір на будь-який вік з різною кількістю деталей, підібраних так, щоб можна було зібрати фігуру, зазначену на упаковці, за інструкцією, що знаходиться в комплекті.
Дитячий металевий конструктор виконує безліч корисних функцій, благотворно впливаючи на загальний розвиток дитини.
Кращі залізні конструктори для дітей у нас.

Показано від 1 до 12 з 26 (всього сторінок: 3)