Конструктор Magplayer магнітний набір 41 ел. MPH2-41

Код товару:
908330
Артикул:
MPH2-41
Виробники
Magplayer
Наявність:
В наявності

1199 грн


Всі характеристики
Конструктор без скріплювальних деталей – це можливо. Сучасний конструктор із деталями, що намагнічені по периметру легко і дуже цікаво складати. У наборі 41 деталь, по периметру яких розташовані магніти. Завдяки такій особливості деталі легко скріплюються; конструкція виходить добре зафіксованою, стійкою і міцною. Велика кількість елементів дозволяє сконструювати численні фігури. Можна побудувати будівлю, модель транспорту, або навіть фігуру робота, як зображено на коробці. Набір можна розширювати і доповнювати елементами з інших наборів Magplayer. Рекомендований вік: 3+.

Параметри:
Вид - конструктор магнитный;
Тип гри - набір деталей, будівництво;
Вікова група - від 3;
Стать дитини - для дівчат, для хлопчиків;
З'єднання деталей - магнітне;
Кількість деталей - 41 шт;
Матеріал - Пластик, магніт;
Гарантія - 3 місяця;
Об'єм - 0.0035 м3

Комплектація та особливості складання
У наборі Magplayer 41 деталь, з якої можна побудувати велику кількість моделей. Елементи виготовлені з міцного, надійного та при цьому нетоксичного пластику. Всі деталі якісно відточені і добре стикуються і роз'єднуються між собою завдяки намагніченим граням. Також у наборі є інструкція, спеціально адаптована для дітей. У ній детально і при цьому просто і доступно показані варіанти моделей, які можна зібрати.
Набір конструктора складається з 41 деталей, серед яких:
• Трикутники - 19 шт;
• Квадрати - 15 шт;
• П'ятикутники - 3 шт;
• трикутники з гострим кутом - 2 шт;
• Півкола - 2 шт.
Усі деталі різнокольорові, вони приємних пастельних кольорів: блакитні, жовті, рожеві, бузкові. У комплекті є інструкція зі зразками фігур, які можна сконструювати.
Розвиток під час гри
З набором Magplayer діти зможуть вивчити назви фігур, зокрема різницю між видами трикутників (у цьому випадку рівнобедреним і трикутником з гострим кутом). Завдяки будуванню моделей за допомогою конструктора в дитини розвивається структурно-логічне мислення. Складаючи конструктор, діти вчаться бути більш терплячими, уважними до деталей. Важливо, що під час роботи з конструктором у дітей розвиватиметься дрібна моторика та координація рухів.

Вік: 3+
Вага: 0.6 кг.
Розмір коробки: 24 x 29 x 5 см
Бренд : Magplayer
Країна виробника: Китай

Дитина

Відгуків: 0
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Magplayer

Magplayer

Конструктор магнітний Magplayer — радість розвитку. Еволюція технологій і діджитал-революція трансформували не тільки світ дорослих, а й дітей. Ці нововведення вплинули перш за все на смаки юних непосид, а значить — і на ринок дитячої продукції. Дит... Детальніше...
Схожі пропозиції
Рекомендуемо переглянути
0