Конструктор Magplayer магнітний набір 88 ел. MPH2-88

Код товару:
908327
Артикул:
MPH2-88
Виробники
Magplayer
Наявність:
В наявності

1999 грн


Всі характеристики
Конструктор Magplayer – набір намагнічених деталей. Особливість конструктора у тому, що для складання не потрібно жодних допоміжних елементів. Усі деталі по периметру мають спеціальні магніти, завдяки яким кріпляться один до одного. Набір із 88 деталей – великий комплект. Представлена комплектація призначена для дітей від 3 років. За допомогою елементів з набору можна сконструювати різноманітні моделі, фігури, наприклад, автомобіль або зірку.

Параметри:
Вид - конструктор магнитный;
Тип гри - набір деталей, будівництво;
Вікова група - від 3;
Стать дитини - для дівчат, для хлопчиків;
З'єднання деталей - магнітне;
Кількість деталей - 88 шт;
Матеріал - Пластик, магніт;
Гарантія - 3 місяця;
Об'єм - 0.0116 м3

Комплектація та особливості складання
У наборі Magplayer 88 деталей, з яких можна побудувати велику кількість моделей. Елементи виготовлені з міцного, надійного та при цьому нетоксичного пластику. Всі деталі якісно відточені і добре стикуються і роз'єднуються між собою завдяки намагніченим граням. Також у наборі є інструкція, спеціально адаптована для дітей. У ній детально і при цьому просто і доступно показані варіанти моделей, які можна зібрати.
Набір конструктора складається з таких деталей:
  • 12 трикутників;
  • 25 квадратів;
  • 2 п'ятикутники;
  • 2 шестикутники;
  • 4 трикутники з гострим кутом;
  • 6 півкіл;
  • 1 прямокутник;

Крім деталей у вигляді геометричних фігур, у наборі допоміжні елементи для конструювання ефектних фігур: основа з коліщатками для транспортних засобів, основа для колеса огляду, деталі з літерами.
Усі деталі різнокольорові, вони приємних пастельних кольорів: блакитні, жовті, рожеві, бузкові. У комплекті є інструкція зі зразками фігур, які можна сконструювати.
Розвиток під час гри
З допомогою набору діти не лише ознайомляться з основами геометрії, вивчать назви фігур, а й розвинуть численні навички і уміння, покращать координацію рухів і моторику. Складаючи конструктор, діти вчаться бути більш терплячими, уважними до деталей.

Вік: 3+
Вага: 1.3 кг.
Розмір коробки: 33 x 44 x 8 см
Бренд : Magplayer
Країна виробника: Китай

Дитина

Відгуків: 0
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Magplayer

Magplayer

Конструктор магнітний Magplayer — радість розвитку. Еволюція технологій і діджитал-революція трансформували не тільки світ дорослих, а й дітей. Ці нововведення вплинули перш за все на смаки юних непосид, а значить — і на ринок дитячої продукції. Дит... Детальніше...
Схожі пропозиції
Рекомендуемо переглянути
0