Популярні іграшки Magplayer

Популярні іграшки Magplayer
Magplayer
Конструктор магнітний Magplayer — радість розвитку.
Еволюція технологій і діджитал-революція трансформували не тільки світ дорослих, а й дітей. Ці нововведення вплинули перш за все на смаки юних непосид, а значить — і на ринок дитячої продукції. Дитині вже не так цікаво грати звичайними кубиками: вона хоче розгадувати головоломки, спілкуватися з штучним інтелектом тощо. Компанія Magplayer, що входить до складу китайської фірми Hangzhou Times Industrial Co., Ltd., підхопила цю тенденцію. Вона виробляє унікальні товари — дитячі конструктори Magplayer, що вже встигли завоювати увагу споживача в ніші розвиваючої продукції.

У чому секрет

Конструктори магнітні Magplayer — це сукупність невеликих деталей, які з'єднуються за допомогою магнітів. Елементи «Мегплеер» відрізняються геометричною формою і міцною конструкцією. Гра дозволяє дитині створити дво- і тривимірні фігури, які поповнять колекцію юного інженера і розкриють його творчий потенціал. Такі готові вироби створять у кімнаті маленького архітектора атмосферу майбутнього і космічної неосяжності. Напевно, у вашого сина або дочки є купа ідей, які так і чекають втілення.

Політ фантазії

Дитячий магнітний конструктор представлений у вигляді наборів, які складаються з декількох десятків елементів. Усі вони виконані з абсолютною точністю, що гарантує міцне з'єднання за допомогою неодімових магнітиків. Матеріал запчастин гіпоалергенний і міцний, тому забава підходить для дітей віком від 3 років. Не турбуйтеся про безпеку: великі елементи не бояться падінь і зіткнень, їх неможливо проковтнути. Конструктор Мегплеєр відрізняється унікальною упаковкою з індивідуальним дизайном, чого не знайти у інших виробників. Ціна залежить від комплектації: одні набори включають кілька «фігурок», а інші — цілу сотню. Добра новина: юний архітектор може об'єднувати елементи з різних комплектів, щоб створювати ще більше різних будівельних моделей. У коробці часто постачаються дорожні деталі, колісні платформи та інші аксесуари, які допоможуть зробити гру з зібраною машинкою ще натуральнішою.
Це відмінний вибір на подарунок малюкові і навіть підлітку. У нашому інтернет-магазині представлений асортимент товарів для дітей від іменитих брендів. Прочитайте відгуки та опис продукції Magplayer, щоб купити її в один клік. Ми здійснюємо доставку в найкоротші терміни в Київ і будь-який населений пункт України.

Показано від 1 до 12 з 57 (всього сторінок: 5)