Конструктор Magplayer магнітний набір 52 ел. MPH2-52

Код товару:
908329
Артикул:
MPH2-52
Виробники
Magplayer
Наявність:
В наявності

1449 грн


Всі характеристики
Конструктори Magplayer – набір магнітних деталей, з допомогою яких можна створити дивовижні конструкції, споруди, фігури – наприклад, колесо огляду, або ракету, або навіть фігурку робота. Велика кількість деталей (52) дарує безліч можливостей для гри. У наборі 52 деталі, по периметру яких розташовані магніти. Завдяки такій особливості деталі легко скріплюються; конструкція виходить добре зафіксованою, стійкою і міцною. Набір можна розширювати і доповнювати елементами з інших наборів Magplayer. Рекомендований вік: 3+.

Параметри:
Вид - конструктор магнитный;
Тип гри - набір деталей, будівництво;
Вікова група - від 3;
Стать дитини - для дівчат, для хлопчиків;
З'єднання деталей - магнітне;
Кількість деталей - 52 шт;
Матеріал - Пластик, магніт;
Гарантія - 3 місяця;
Об'єм - 0.0051 м3

Комплектація та особливості складання
У наборі Magplayer 52 деталі, з яких можна побудувати велику кількість моделей. Елементи виготовлені з міцного, надійного та при цьому нетоксичного пластику. Всі деталі якісно відточені і добре стикуються і роз'єднуються між собою завдяки намагніченим граням. Також у наборі є інструкція, спеціально адаптована для дітей. У ній детально і при цьому просто і доступно показані варіанти моделей, які можна зібрати.
Набір конструктора складається з 52 деталей, серед яких:
• 24 квадрати
• 12 трикутників;
• 6 півкіл.
• 2 шестикутники
Крім таких геометричних фігур, у наборі є спеціальні деталі (8 шт) для конструювання колеса огляду. Усі деталі різнокольорові, вони приємних пастельних кольорів: блакитні, жовті, рожеві, бузкові. У комплекті є інструкція зі зразками фігур, які можна сконструювати. Весь набір поміщений у коробці розміром 34х26х6 см.
Розвиток під час гри
Ігри з конструктором корисні тим, що сприяють розвитку безлічі важливих умінь. Завдяки будуванню моделей за допомогою конструктора в дитини розвивається структурно-логічне мислення. Складаючи конструктор, діти вчаться бути більш терплячими, уважними до деталей. Крім того, під час збирання моделей стимулюється логічне та образне мислення, працює фантазія. За допомогою такої іграшки можна з'ясувати, чи є в дитини здібності до моделювання, архітектурного проектування. А дитина зможе примірити на себе безліч професій і дізнатися, яка сфера їй до душі. Важливо, що під час роботи з конструктором у дітей розвиватиметься дрібна моторика та координація рухів.

Вік: 3+
Вага: 0.8 кг.
Розмір коробки: 25 x 34 x 6 см
Бренд : Magplayer
Країна виробника: Китай

Дитина

Відгуків: 0
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Magplayer

Magplayer

Конструктор магнітний Magplayer — радість розвитку. Еволюція технологій і діджитал-революція трансформували не тільки світ дорослих, а й дітей. Ці нововведення вплинули перш за все на смаки юних непосид, а значить — і на ринок дитячої продукції. Дит... Детальніше...
Схожі пропозиції
Рекомендуемо переглянути
0