Топ 50 кращих іграшок для діток 2-х років.

Хіт продажу
Лото Дом (DJ08121 DJECO)

379 грн

Хіт продажу
Цветные карандаши для малышей (3678 Crayola)
Хіт продажу
Набор пазлов Категории (51608 Viga Toys)
Автокран (50690 Viga Toys)

537 грн

Ми допоможемо Вам зробити правильний вибір!

Завдяки нашим покупцям і їхніми відгуками ми для Вас підібрали 50 найкрутіших і необхідних іграшок для діток 2-х років. За допомогою яких ваш малюк буде не просто рости, а й розвиватися !!!
Незалежно від віку дитини, кожен батько хоче, щоб його малюк ріс найрозумнішим, найактивнішим, найщасливішим. Для цього ми підібрали різні розвиваючі іграшки, які зможуть допомогти розвинути у вашого малюка фантазію, уяву, логічне мислення, фізичну активність, спритність і багато іншого.
 

  • Іграшки для купання: одні з перших з чим знайомиться малюк. Завдяки таким іграшкам процес прийняття ванни стає більш захоплююче.
  • Магнітні конструктори - один з найцікавіших способів пізнання навколишнього світу. Завдяки таким конструкторам Ваш малюк зможе вивчити колір, форму, розмір. Найбільше його здивує притягання і відштовхування магнітних деталей.


Іграшки для дітей повинні приносити користь і бути екологічними, що дуже важливо для нашого часу. У магазині DomIgri Ви знайдете тільки якісний, сертифікований товар.

Якщо в Вас є якісь питання-звертайтесь, завжди раді допомогти.