Іграшки для дітей 2-3 років

Іграшки для дітей 2-3 років

Вибір іграшок для діток від 2 до 3 років.

Третій рік життя малюка (Від двох до трьох років). Саме в цей час дитина продовжує досить інтенсивно розвиватися фізично, хоча і повільніше в порівнянні з попереднім роком. У цей період у дітей удосконалюється діяльність нервової системи, завдяки чому збільшується тривалість їх активного неспання (6 - 6,5 години). У малюка вже можна легко сформувати навички правильної поведінки. На короткий час він може стримати свої дії, бажання. Однак в 3 роки малюк ще легко збуджується, швидко втомлюється від різноманітних дій.
Відбувається інтенсивний нервово-психічний розвиток. Найпомітніші зміни в психіці дитини відбуваються за рахунок подальшого формування мови.
Діти сприймають предмети, явища навколишньої дійсності не ізольовано, а намагаються встановити між ними міцний взаємозв'язок, вловлюють їх властивості, порівнюють, зіставляють; розвивається мова і мислення.
Істотно змінюється розуміння мови оточуючих. З дитиною можна вже говорити не тільки про даний момент, але і про минуле і в якійсь мірі про майбутнє. З'являються більш складні узагальнення: наприклад, словами іграшки, одяг малюк об'єднує різнорідні, але подібні за виконуваною функцєю предмети.
Істотно змінюється виховне значення мови. Незважаючи на те, що при навчанні провідну роль продовжує займати показ, використання мови як засобу навчання і виховання в цьому віці значно зростає. Словом вже можна припинити ту чи іншу дію, попередити негативну поведінку, викликати нову дію, сформувати уявлення, поняття.
У цьому віці діти не оволоділи досить добре граматичним ладом мови, їх мова залишається ще кілька своєрідною. Правильна вимова звуків ще не закріплена. Однак діти помічають недоліки вимови звуків у інших дітей і можуть їх виправляти. Дуже важливо, щоб дорослі, спілкуючись з дітьми, не допускали в своїй промові спотворення звуків.
Протягом третього року дитина володіє різноманітними уявленнями і поняттями про навколишній світ. Вона знає вже властивості і призначення багатьох предметів, що знаходяться в її повсякденному побуті. Вона не тільки розрізняє, але і називає колір, форму, розмір предметів, орієнтується в основних і просторових співвідношеннях ( "Літак летить високо"; "Коли треба темно, ми спимо"). У неї формуються початкові уявлення про кількість (багато, мало, більше, менше, один).
Відбувається подальший сенсорний розвиток, зазнає значних змін орієнтовно-пізнавальна діяльність дитини.
Важливим засобом сенсорного і загального розвитку малюка є спостереження. Спостерігаючи, дитина в природних умовах може познайомитися з властивостями предметів, їх формою, величиною, кольором. Однак визначити їх самостійно малюк ще не може. Він навчився поки тільки дивитися - але не бачити, слухати - але не чути. Тому його треба вчити виділяти властивості предметів. Якщо малюк за чим-небудь спостерігає, його треба обов'язково підтримати - допомогти побачити в спостережуваному головне, істотне, відповісти на численні запитання. Якщо ж малюк не задає питань, треба його спонукати до цього, створювати відповідні ситуації.
Діяльність дитини на третьому році життя стає складною і різноманітною: предметна діяльність (заняття з різними пірамідками, матрьошками, мозаїкою), сюжетні ігри (гра з лялькою), спостереження, розглядання картинок (тематичні картинки овочі-фрукти, домашні і дикі тварини, одяг транспорт і ін.), елементи трудової діяльності (самостійна їжа, одягання, прибирання іграшок), гри з будівельними матеріалами, ліплення і малювання. Всі ці види діяльності мають значення для розвитку розумової діяльності.
Новим у розвитку діяльності дитини третього року життя є те, що вона, перш ніж почати діяти, заздалегідь визначає мету: "Я буду будувати будинок "," Я буду купувати цукерки ", тобто в діяльності дітей цього віку з'являються елементи планування.
У цьому віці дитина любить займатися з будівельним матеріалом. Вона самостійно може виконувати вже досить складні споруди, наприклад, гараж, дорогу до нього, паркан, і грати з ними. Дуже важливо мати кілька різних будівельних наборів: будівельний набір з різних форм, тематичні будівельні набори, такі як "Весела ферма "," Веселий містечко "," Транспорт ", великі конструктори лего.
Дитина починає опановувати зовсім новим видом діяльності - малюванням, ліпленням. Малюк розуміє, що за допомогою олівця, пластиліну можна щось зобразити, і до кінця третього року малює доріжки, дощик, кульки; ліпить палички, кільця, коржі.
Характерно для дітей цього віку і прояв естетичних почуттів, на розвиток яких треба звертати особливу увагу. Малюки з явним задоволенням слухають музику, спів. Дитина із задоволенням розглядає хорошу картину, зауважує красиве в природі, обстановці, одязі. Змінюються приводи для емоційних переживань: дитина радіє зробленому будівництву, дуже задоволений, що допоміг дорослому, сердиться, коли йому заважають грати. Найголовніше - допомогти малюкові в його розвитку, бути поруч з ним в моменти його відкриттів, навчити його пізнавати світ.
Творчість стає частиною життя дитини. Малюючи - малюк висловлює свої емоції і переживання. Пальчикові фарби - це дуже веселий і корисний інструмент юних художників!
Завдання і ігри стають складнішими. Можна запропонувати дитині м'які пазли, ігри на відповідності, картки Домана для вивчення цифр, тварин, природи і іноземних мов відмінно втамовують спрагу дитини в пошуку нових знань.
Ну і звичайно ж іграшки для ванної та м'які іграшки залишаються вірними друзями вашого малюка!
У нас ви знайдете широкий вибір розвиваючих іграшок для діток 2-3 років, і ви обов'язково підберете найцікавішу і найкориснішу іграшку для вашого малюка.


На добраніч, Віват
Вік: 1-2 рок:2-3 рок:3-5 літ
11 грн
Мозаїка Метелик, розвиваюча іграшка, Тигрес
Вік: 1-2 рок:2-3 рок:3-5 літ
109 грн
КОЖЕН может стать принцесою - Кузька Кузякин
Вік: 1-2 рок:2-3 рок:3-5 літ
105 грн
Книжка-віконця Кольори, Кристал Бук
Вік: 2-3 рок:3-5 літ
69 грн
Казка Ельф і фея, Віват
Вік: 1-2 рок:2-3 рок:3-5 літ
19 грн
Зростомір з пазлів Тролі, Ranok Creative
Вік: 2-3 рок:3-5 літ
165 грн
Дерев'яні кубики Фрукти (укр), Vladi Toys
Вік: 1-2 рок:2-3 рок
92 грн
Вжик вжик, липучки Машинки, Vladi Toys
Вік: 2-3 рок:3-5 літ
55 грн
Вжик вжик, липучки Времена года, Vladi Toys
Вік: 2-3 рок:3-5 літ
104 грн
Вжик вжик, липучки будиночки, Vladi Toys
Вік: 2-3 рок:3-5 літ
90 грн
Показано від 1 до 12 з 1685 (всього сторінок: 141)