За віком дитини

За віком дитини

Цікаві та веселі ігри для будь-якого віку! Як не помилитися у виборі іграшки?

Іграшка. Скільки тепла і доброти приховано в цьому слові! Адже у кожного в дитинстві був улюблений ведмедик, лялька, солдатик або м'ячик. Дитячі іграшки - це не просто спосіб зайняти дитину, це найпотужніші інструменти для його розвитку і зростання. З їх допомогою дитина набуває нових навичок (спілкування, рахунки, читання, логічного мислення).
Отримує нові знання про навколишній світ, вчитися висловлювати свої емоції і проявляти себе.
Зараз більшої популярності набувають навчальні іграшки. Все більша кількість батьків і дитячих психологів приходять до розуміння важливості раннього дитячого розвитку. На щастя сучасні розвиваючі ігри для дітей а також дитячі розвиваючі іграшки дивують своєю різноманітністю і вибором.
Серед великого асортименту важливо зробити правильний вибір і придбати іграшку, з якою дитині буде приємно, комфортно і корисно грати і розвиватися!
Адже у кожного віку є свої особливості і потреби, а правильно підібрана іграшка допоможе дитині краще реалізувати вроджені здібності.

 

 

  • Ігри для малюків

Іграшки 0+ повинні створювати безпечну і спокійну атмосферу для малюка і поступово ознайомлювати його з навколишнім світом. Це різноманітні музичні іграшки для ліжечка і брязкальця. Іграшки повинні бути з різноманітних матеріалів і наповнювачів, для розвитку тактильної чутливості і бути приємні на дотик.

 

 

 

 

  • Іграшки від 3 місяців

В цьому періоді активно розвивається руховий апарат дитини, а також відпрацьовується схема "бачу-беру-пробую". У цьому віці дитині потрібні безпечні іграшки-прорізувачі і приємні і багатофункціональні розвиваючі килимки і вже добре знайомі брязкальця для розвитку дрібної моторки.

 

 

 

 

  • Іграшки від 6 місяців

 Для віку 6-9 місяців відмінно підійдуть картки за методикою Домана. Під час занять з ними у дитини розвивається кілька видів пам'яті а також асоціативне мислення. Починаючи з півроку (!) Можна активно освоювати читання і рахунок, а також розповідати дитині про навколишній світ.

 

 

 

 

  • Ігри для дітей 1 року

Вік від 1 до 2 років один з найактивніших і насичених для дитини. У цей період дуже важливо давати правильну навантаження для розумового і фізичного розвитку. Хорошим рішенням буде запропонувати дитині гри з рамками вкладишами, лабіринтами, кубиками, а також заняття з методики Монтессорі. Творчість - стане частиною життя дитини і різноманітні пальчикові фарби відмінно підійдуть для малювання.

 

 

 

 

  • Іграшки для 3 років

У 2-3 роки, малюкові відмінно підійде гра з м'якими пазлами, дерев'яними кубиками і сортерами. У цей період можна займатися вивченням мов і цифр, картки Домана вам відмінно підійдуть!

 

 

 

 

  • Ігри для дітей 5 років

В арсеналі іграшок дитини Від 3 до 5 років з'являються перші настільні ігри, трафарети, мозаїки та рольові набори. в цьому віці дітки вивчають соціальні ролі і вчаться поводитися в групах і колективах.

 

 

 

 

  • Ігри для дітей 7 років

Вік 5-7 один з найяскравіших періодів в житті. Величезна варіація способів творчості (маси для ліплення, розмальовки) конструкторів і пазлів, настільних і дворових ігор допоможуть зробити цей час ще веселіше!

 

 

 

 

  • Ігри для дітей від 12 років.

 Для любителів розвиваючих ігор постарше можна запропонувати масштабні збірні моделі, круті деталізовані пазли, металеві конструктори, стильні набори для творчості, наукові досліди та експерименти. Головна завданням іграшок цього віку - розвиток схильностей і талантів дитини а також стимулювання його тяги до знань.

І пам'ятайте, що дитинство - це найприємніша пора в житті, не варто псувати її поганими іграми!