Конструктор Magplayer магнітний набір бокс 237 ел. MPT2-237

Код товару:
908309
Артикул:
MPT2-237
Виробники
Magplayer
Наявність:
В наявності

5899 грн


Всі характеристики
Величезний набір магнітного конструктора Magplayer допоможе дітям проявити фантазію і втілити у реальність всі задуми з конструювання і спорудження фігур. Магнітні конструктори Magplayer – сучасні іграшкові набори, з допомогою яких можна створити дивовижні конструкції, споруди, фігури – наприклад, ракету, фігурку монстра чи будь-яку споруду. Магнітний конструктор Magplayer у зручному пластиковому боксі. Контейнер оснащений ручкою для легкого транспортування. Особливість деталей у тому, що по їхньому периметру розташовані магніти. Завдяки такій особливості деталі легко скріплюються; конструкція виходить добре зафіксованою, стійкою і міцною. Набір можна розширювати і доповнювати елементами з інших наборів Magplayer. Рекомендований вік: 3+.

Параметри:
Вид - конструктор магнитный;
Тип гри - набір деталей, будівництво;
Вікова група - від 3;
Стать дитини - для дівчат, для хлопчиків;
З'єднання деталей - магнітне;
Кількість деталей - 237 шт;
Матеріал - Пластик, магніт;
Комплектація - пластиковий контейнер;
Гарантія - 3 місяця;
Об'єм - 0.0160 м3

Комплектація та особливості складання
Набір Magplayer складається з 237 деталей, з яких можна побудувати велику кількість моделей. Елементи виготовлені з міцного, надійного, та при цьому нетоксичного пластику. Всі деталі якісно відточені і добре стикуються і роз'єднуються між собою завдяки намагніченим граням. Також у наборі є інструкція, спеціально адаптована для дітей. У ній детально і при цьому просто і доступно показані варіанти моделей, які можна зібрати.
Набір конструктора складається з 237 деталей, серед яких: 52 трикутники, 60 квадратів, 4 п'ятикутника, 2 шестикутника, 4 ромба, 4 трапеції, 4 великих квадрати, 10 півкіл, 4 прямокутники, 2 подовжених прямокутники, 4 великі трикутники, 8 трикутників із гострим кутом.
Окрім деталей-геометричних фігур, у наборі 6 основ із колесами, що довзоляють сконструювати автомобіль, танк чи іншу транспортну модель, 8 фрагментів для оглядового колеса, 41 деталь із літерами і 24 деталі без магнітів для конструювання замку. Деталі імітують стіни замку, вікна, балкони, дах. Просто прикріпіть деталь замку до намагніченого квадрата і починайте будівництво.
Усі деталі різнокольорові, вони приємних пастельних кольорів: блакитні, жовті, рожеві, бузкові. У комплекті є інструкція зі зразками фігур, які можна сконструювати.
Розвиток під час гри
З допомогою набору діти не лише ознайомляться з основами геометрії, вивчать назви фігур, а й розвинуть численні навички і уміння, покращать координацію рухів і моторику. Складаючи конструктор, діти вчаться бути більш терплячими, уважними до деталей.

Вік: 3+
Вага: 2.65 кг.
Розмір коробки: 35 x 24 x 19 см
Бренд : Magplayer
Країна виробника: Китай

Дитина

Відгуків: 0
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Magplayer

Magplayer

Конструктор магнітний Magplayer — радість розвитку. Еволюція технологій і діджитал-революція трансформували не тільки світ дорослих, а й дітей. Ці нововведення вплинули перш за все на смаки юних непосид, а значить — і на ринок дитячої продукції. Дит... Детальніше...
Схожі пропозиції
Рекомендуемо переглянути
0