Конструктор Magplayer магнітний набір бокс 188 ел. MPT2-188

Код товару:
908310
Артикул:
MPT2-188
Виробники
Magplayer
Наявність:
В наявності

4699 грн


Всі характеристики
Великий набір магнітного конструктора Magplayer допоможе дітям проявити фантазію і втілити у реальність всі задуми з конструювання і спорудження фігур. Магнітні конструктори Magplayer – сучасні іграшкові набори, з допомогою яких можна створити дивовижні конструкції, споруди, фігури – наприклад, ракету, фігурку монстра чи будь-яку споруду. Магнітний конструктор Magplayer у зручному пластиковому боксі. Контейнер оснащений ручкою для легкого транспортування. Особливість деталей у тому, що по їхньому периметру розташовані магніти. Завдяки такій особливості деталі легко скріплюються; конструкція виходить добре зафіксованою, стійкою і міцною. Набір можна розширювати і доповнювати елементами з інших наборів Magplayer. Рекомендований вік: 3+.

Параметри:
Вид - конструктор магнитный;
Тип гри - набір деталей, будівництво;
Вікова група - від 3;
Стать дитини - для дівчат, для хлопчиків;
З'єднання деталей - магнітне;
Кількість деталей - 188 шт;
Матеріал - Пластик, магніт;
Комплектація - пластиковий контейнер;
Гарантія - 3 місяця;
Об'єм - 0.0158 м3

Комплектація та особливості складання
У наборі Magplayer 188 деталей, з яких можна побудувати велику кількість моделей. Елементи виготовлені з міцного, надійного та при цьому нетоксичного пластику. Всі деталі якісно відточені і добре стикуються і роз'єднуються між собою завдяки намагніченим граням. У наборі є інструкція, спеціально адаптована для дітей.
У ній детально і при цьому просто і доступно показані варіанти моделей, які можна зібрати. Окремі деталі з літерами. Також у наборі 2 основи з коліщатками для конструювання транспортних моделей, деталі для оглядового колеса, фрагменти з літерами і деталі без магнітів для конструювання замку. Деталі імітують стіни замку, вікна, балкони, дах. Просто прикріпіть деталь замку до намагніченого квадрата і починайте будівництво.
Розвиток під час гри
З набором Magplayer діти зможуть вивчити назви фігур, зокрема різницю між видами трикутників (у цьому випадку рівнобедреним і трикутником з гострим кутом). Завдяки будуванню моделей за допомогою конструктора в дитини розвивається структурно-логічне мислення. Складаючи конструктор, діти вчаться бути більш терплячими, уважними до деталей. Важливо, що під час роботи з конструктором у дітей розвиватиметься дрібна моторика та координація рухів.

Вік: 3+
Вага: 2.05 кг.
Розмір коробки: 33 x 24 x 20 см
Бренд : Magplayer
Країна виробника: Китай

Дитина

Відгуків: 0
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Magplayer

Magplayer

Конструктор магнітний Magplayer — радість розвитку. Еволюція технологій і діджитал-революція трансформували не тільки світ дорослих, а й дітей. Ці нововведення вплинули перш за все на смаки юних непосид, а значить — і на ринок дитячої продукції. Дит... Детальніше...
Схожі пропозиції
Рекомендуемо переглянути
0