Іграшки для дітей 3-5 років

Іграшки для дітей 3-5 років

Вибираємо правильні іграшки для 3-5 років.

Від 3 до 5 років в різному ступені (залежить від темпераменту, соціального оточення, типу сім'ї та видів домінуючих органів сприйняття), але у всіх, безумовно, дітей відбувається:

 • Удосконалення сенсорного розвитку (вдосконалення відчуття дотику, фонематичного слуху, в тому числі диференційованого сприйняття мовних і не мовних звуків).
 • Активний розвиток уяви, спостережливості;
 • Розвиток пам'яті, мислення, в тому числі просторового мислення (формування орієнтування в просторі, на аркуші паперу, в власному тілі).
 • Уваги (формування слухового і зорового зосередження), навик концентрації.
 • Логічного мислення (при наявності в будинку інтелектуальних розвиваючих ігор).
 • Навичок читання, усного мовлення: визначення ритмічної структури слова і пропозиції, розвиток пальчикових і артикуляційних навичок. Це за умови використання музично-мовних ігор, пальчикових ігор.
 • Удосконалення навичок писемного мовлення, розвиток і потоншення дрібної моторики; автоматизація рухів руки при малюванні і написанні (в тому числі і рухів руки при написанні букв і цифр). За умови занять з дитиною малюванням, аплікацією, ліпленням, орігамі.
 • Розвиток математичних здібностей (формування кількісних уявлень, закріплення поняття про число).
 • Соціальна адаптація в середовищі: будинок, сад, спільнота дітей, змішане (дорослі і діти) і інші.
 • У дошкільному віці - від 3 до 5 років - провідною діяльністю стає рольова гра (в цьому віці зароджується інтерес до себе подібним або віддалено схожим. Звідси потреба в фігурках всіляких звіряток і чоловічків. Цих фігурок повинно бути багато, щоб можна було б зіграти і в школу, і в зоопарк, і в місто).
 • Емоційний розвиток (багато психологів вважають необхідним мати вдома і іграшки, що дозволяють висловлювати різні емоційні стани (злість, образу, страх). Це шумові музичні інструменти (барабани, бубни, дудки), молотки, м'ячі і кеглі, пістолети і рушниці, солдатики; а також тварини, що асоціюються з агресивною поведінкою: вовк, крокодил, дракон)
 • Активний вік «Чому».

Вкрай важливо давати гармонійне навантаження дитині, щоб підготувати її до майбутніх звершень! Для розвитку логічного і просторового мислення прекрасно підходять м'які пазли, сортери, шарнірні конструктори і 3д пазли. Великий вибір тим і різні рівні складності роблять ці ігри дуже цікавими.
Активно розвивається руховий апарат дитини. Для напрямку енергії в правильне русло можна використовувати активні ігри (самокати, м'ячі, теніс).
Напевно дуже незабутнім подарунком для дитини цього віку буде будиночок-намет. Надувні дитячі манежі, намети з тунелями, намети-будиночки - це перший особистий простір дитини, і його безпечне місце для ігор!
Ви завжди можете отримати індивідуальну консультацію у наших менеджерів, з їх допомогою ви виберете найкориснішу і найвеселішу іграшку для вашої дитини!


Гра-головоломка Viga Toys Кольоровий дерев'яний танграм, 7 ел.
Вік: 3+ Стать: Для девочек, для мальчиков Матеріал: дерево Кіл-ть деталей, шт: 7
153 грн
Морський бій в кейсі
Вік: від 7 років Гравці: для двох Час гри: 20-40 хвилин
155 грн
Набір сяючих наклейок 4M Єдинороги, 12 шт.
Вік: 3+ Стать: для дівчаток Матеріал: пластик Кіл-ть деталей, шт: 12
138 грн
Набір сяючих 3D-наклейок 4M Сонячна система
Стать: Для девочек, для мальчиков Вікова група: Дошкольный возраст Матеріал: пластик Серія: Glowing Imaginations
138 грн
Набір сяючих 3D-наклейок 4M Динозаври
Стать: Для девочек, для мальчиков Вікова група: Дошкольный возраст Матеріал: пластик Серія: Glowing Imaginations
138 грн
Спритна білочка, настільна гра, Educational Insights
Вік: 3-5 літ:5-7 літ
755 грн
Пазли Автокран, 120 ел., Energy Plus
Вік: 3-5 літ:5-7 літ
33 грн
На добраніч, Віват
Вік: 1-2 рок:2-3 рок:3-5 літ
11 грн
Мозаїка Метелик, розвиваюча іграшка, Тигрес
Вік: 1-2 рок:2-3 рок:3-5 літ
109 грн
Показано від 1 до 12 з 2644 (всього сторінок: 221)