Топ 50 кращих іграшок для діток 2-х років.

Топ 50 кращих іграшок для діток 2-х років.

Ми допоможемо Вам зробити правильний вибір!

Завдяки нашим покупцям і їхніми відгуками ми для Вас підібрали 50 найкрутіших і необхідних іграшок для діток 2-х років. За допомогою яких ваш малюк буде не просто рости, а й розвиватися !!!
Незалежно від віку дитини, кожен батько хоче, щоб його малюк ріс найрозумнішим, найактивнішим, найщасливішим. Для цього ми підібрали різні розвиваючі іграшки, які зможуть допомогти розвинути у вашого малюка фантазію, уяву, логічне мислення, фізичну активність, спритність і багато іншого.
 

  • Іграшки для купання: одні з перших з чим знайомиться малюк. Завдяки таким іграшкам процес прийняття ванни стає більш захоплююче.
  • Магнітні конструктори - один з найцікавіших способів пізнання навколишнього світу. Завдяки таким конструкторам Ваш малюк зможе вивчити колір, форму, розмір. Найбільше його здивує притягання і відштовхування магнітних деталей.


Іграшки для дітей повинні приносити користь і бути екологічними, що дуже важливо для нашого часу. У магазині DomIgri Ви знайдете тільки якісний, сертифікований товар.

Якщо в Вас є якісь питання-звертайтесь, завжди раді допомогти.


Набір стандартних блоків Guidecraft Block Play Кольорова вода (G3013)
Стать: Для дівчаток, для хлопчиків
1500 грн
Антискука, Містер Свин, настільна гра (укр.) (LG2046-55 Ludum)
Вік: 2-3 года:3-5 літ
324 грн
Показано від 1 до 12 з 44 (всього сторінок: 4)