Іграшки для дітей від 6 до 8 місяців

Іграшки для дітей від 6 до 8 місяців

Вік від 6-ти до 9-ти місяців. Вибираємо розвиваючі іграшки.

З 6 до 9 місяців рухові можливості дитини збагачуються і ускладнюються. Вона вільно переміщується на четвереньках і пробує вставати. Одночасно з цим розвивається дрібна моторика рук: малюк намагається захоплювати предмет не тільки долонькою, а й пучкою, і пальчиками.
До цього знайомство дитини з предметами відбувалося як би випадково - тепер його дії цілеспрямовані. Розширення кругозору маленької людини багато в чому залежить від дорослих. Потрібно показати дитині, як поводитися з різними іграшками:

  • Яким чином крутити барабанчик,
  • як натискати пальчиками на клавіші,
  • як змусити м'ячик покотитися.

У цьому віці дитина все ще порається з брязкальцями і пищалками, але цікаві йому більш складні іграшки: машинки, розкладні книжки з яскравими картинками (маленьким, але повним запеклого інтересу читачам не випадково рекомендуються книжки з щільного картону!).
Це особливий час для батьків: вираз "за ним око та око" точніше всього описує ситуацію. Багато хто намагається стримувати рухову активність дитини з міркувань безпеки (або не маючи часу доглядати за ним). Але оберігати дитину слід лише від того, що для неї дійсно небезпечно. Вчаться-то адже на помилках.
З 8-9 місяців з'являється вміння маніпулювання двома предметами (дитина здатна утримувати два предмети в обох руках і взаємодіяти ними, наприклад, стукати кубиками один об одного), наслідування предметним діям дорослого. Для цього віку якраз підійдуть різні коробочки, які дозволяють виконувати всілякі дії: відкривати і закривати, витягувати, вкладати і вставляти.
Для цього передбачені спеціальні рамки-вкладиші (Дошки Сегена). Це дозволить малюкові навчитися співвідносити розмір і форму.
Відмінними іграшками цього періоду будуть каталки, кубики та пірамідки. Вони добре поєднують в собі користь і веселощі для дитини.
Також дітки дуже люблять грати під час купання, а іграшки для ванної стануть вашими улюбленими.
Не всі знають, що вчитися читанню і рахунку можна прямо з 6 місяців. Унікальна дидактична методика Домана допоможе вашій дитині освоїти читання набагато швидше і легше. Методика заснована на залученні відразу декількох видів пам'яті і мислення, і в приємній ігровій формі навчає діток складним речам.
У цій категорії зібрані тільки правильні і розвиваючі ігри, якщо у вас виникли питання, ви завжди зможете їх задати нашим консультантам!Показано від 1 до 12 з 177 (всього сторінок: 15)
0