Як відкрити для себе світ магії та фокусів? Просто набір фокусника для дітей!

У сучасному світі технологій та онлайн життя так мало справжнього дива та чарівництва.

Але те, що ми всі стаємо більш технологічними та цифровими - це не означає, що не залишилося місця для чогось незвичайного, містичного та яскравого!

Чому нас так тягне до світу магії?

Набір фокусника для дітей фото Справжнє чаклунство - це завжди позитивні емоції.

Згадайте, як ви дивувалися і раділи неймовірним фокусам, химерним ілюзіям та трюкам у виконанні відомих магів і фокусників!

Звичайно зв'язуватися із зілля, прокльонами, обрядами вуду та іншими "темними" штуками, ми настійно не рекомендуємо. Зовсім інша справа – відчути себе в ролі чарівника-фокусника та здивувати знайомих та близьких яскравими трюками. Ми хочемо розповісти про незвичайну та веселу іграшку набір фокусника.

Набір фокусів для дітей не тільки дає дитині можливість доторкнутися незвичайності та чаклунству, але також тренує спритність рук, пам'ять та логічне мислення.

Набір для фокусів дає дитині змогу зробити цілу виставу, дивувати і близьких та друзів.

До того ж - це може перерости в ціле хобі і в дорослому житті він зможе зробити незабутній вечір будь-якої компанії та вечірці або здивувати і розважити дівчину на побаченні, чому ні?

З користю та перевагами розібралися, тепер до разглдання що входить в набір фокусника для дітей!Набір фокусника - одна з найкращих іграшок, що розвивають!

Фокуси. 50 найкращих фокусів світу+DVD

Подарунковий набір фокусів, в якому зібрано цілих 50 яскравих, свіжих, креативних та захоплюючих фокусів для дітей. У набір входить безліч реквізиту та детальний опис механіки та секретів фокусів. Ще є диск з відеоматеріалами та порадами.

Трохи практики та старанності та дитина перетворитися на Коперфільда!

Навіть класичні карткові фокуси або трюки з мотузкою подано цікаво і свіжо, при правильному виконанні ваші глядачі неабияк поламають голову над фокусами!

Набір для фокусів Магія

Набір фокусника для дітей фото2Здивуй сім'ю та друзів 12 фокусами. Дитина легко освоїть і відтворить ці не складні, але дуже ефектні фокуси.
У комплекті - необхідний реквізит і, звичайно ж, секрет магічних фокусів.
Щоб фокус оцінили, його треба показати артистично та невимушено, щоб глядачі повірили у магію!

Фокус-Покус асорт. 25 видів

Ці міні-комплекти (1 фокус в пакеті) пропонують дитині вивчати по одному веселому та швидкому трюку за раз!

Відмінно підійде для першого знайомства зі світом ілюзії та магії!

Фокуси. 75 найкращих фокусів світу+DVD

Це, напевно, найкращий на сьогодні набір юного фокусника!
У ньому зібрано 75 найкращих фокусів світу. Прості фокуси для дітей підійдуть молодшого віку, складніші - для старших дітей. Усі секрети майстерності - в ілюстрованій інструкції, на DVD з навчальними відео уроками.

Це не всі яскраві набори для фокусів, більше ви можете подивитися тут!

Подарувавши дитині один із цих комплектів, ви не просто купуєте йому яскраву та корисну іграшку!

Ви відкриваєте світ загадок чарівництва та добрих емоцій! Юний чарівник чи добра чаклунка незмінно буде в неземному захваті!


269 06.12.2021
Рекомендуємо Подивитися