Головоломки V-Cube™

Історія бренду

Verdes Innovations SA заснована в 2008 році і є виробником якісних обертових кубиків-головоломок, виготовлених за єдиною технологією V-CUBE ™, винайденої і запатентованої грецьким інженером Панайотісом Вердес . Завдяки цій інновації стало можливим створення необмеженої кількості шарів в іграшках такого типу, а також їх безпечне і плавне обертання. Компанія розташовується в префектурі Коринф на півдні Греції. Якість продукції, що виробляється відповідає найвищим міжнародним стандартам ISO. Крім цього, інноваційні технології та постійне впровадження новинок є одними з пріоритетів виробника. У 2011 році вироби компанії отримали кілька нагород, серед яких золота медаль в Creativity International Awards і срібна - в Pentawards. У 2017 році портфоліо компанії поповнилося за рахунок нових продуктів: ковзної сфери, яка називається V-SPHERE, і 2D пазла «The Labors of Hercules ™».

Асортимент товарів V-CUBE

В-куби виробляють і поширюють понад 100 найменувань товарів, які поділяються на три основні лінійки:
  • V-CUBE - це механічні кубики-головоломки, плавно обертаються по осях .
  • V-SPHERE - сферичні ковзаючі п'ятнашки.
  • V-PUZZLES - захоплююча новаторська концепція у вигляді двомірного пазла-загадки, присвячена подорожі великого героя грецької міфології. Складається з чотирьох колекцій (трилогий), по три подвигу в кожній. Складність поступово зростає при переході від подвигу до подвигу.
  • Дизайнерські - кубики з кольоровим друком на сторонах картин відомих художників або фото міст.

V-CUBE в магазині Domigri.com.ua

У магазині можна знайти широкий асортимент товарів. Регулярні акції і система накопичувальних знижок, які дозволяють нашим клієнтам економити витрачені кошти. Продумана класифікація товарів на сайті і велика кількість фільтрів допоможуть у виборі. При бажанні можна замовити доставку кур'єром по Києву або новою поштою по Україні. Чи не підійшов товар або не подобається колір, попався шлюб - не проблема. Зв'яжіться з менеджером, і разом знайдемо вихід з ситуації, що склалася. Купувати чи не купувати товари в магазині " Будинок Ігри " ;, вирішувати вам. Ми робимо все можливе, щоб, купуючи у нас, ви залишалися задоволені нашим сервісом і своїм вибором.


Показано від 1 до 12 з 13 (всього сторінок: 2)