Бренд Trommus™

Бренд Trommus™
Бренд Trommus™Бренд «Trommus», виробництво Данія, об'єднує в собі відразу дві функції: якісний барабан з натуральної шкіри і, дуже міцна, прогумована іграшка для дітей.
Ці товари прекрасно підходять дітям і дорослим.
Бренд Trommus з 1998 року вносить внесок у розвиток барабанного мистецтва і встановлення нових стандартів в галузі. Виробляє якісні барабани викладач ритміки з Данії. При розробці моделей він орієнтується на якість звуку, функціонал. Використовуючи власний досвід, педагог – засновник компанії – випускає товари різних розмірів з впізнаваним дизайном.
Продукція ручної роботи з натуральної шкіри популярна у всьому світі і її можна купити онлайн, оформивши доставку в Київ, Одесу, Харків або будь-який місто України.

Особливості барабанів:

  • міцні – шкіра не схильна до подряпин;
  • бочкоподібні вироби легко зберігаються всередині один одного;
  • всі лінійки Trommus випускаються без фталатів, ПВХ і можуть використовуватися в дитячих садках, школах, музичних класах і для виконання партій в колективах;
  • для отримання ідеальної поверхні шкіряна мембрана натягується спеціальними металевими пристроями;
  • різні звуки витягуються при ударах долонями або спеціальними молоточками по центру і краях;
  • серія Exclusive за доступними цінами дозволяє налаштовувати натяг мембрани, міняти тон;
Товари на сайті domigri.com.ua сертифіковані і відповідають Європейському стандарту EN 71, що визначає основні вимоги до безпеки іграшок.

Trommus: рекомендації щодо вибору

Гра на ударних дозволяє відчути свободу самовираження, відчути приплив сил. Ритмічне постукування володіє розслаблюючим ефектом, стимулює дрібну моторику, заспокоює гіперактивних малюків, покращує стан при соціально-емоційних порушеннях. Продукція компанії визнана в усьому світі за високу якість і отримує позитивні відгуки від досвідчених музикантів, педагогів з України.

Як підібрати відповідний розмір:

  • екземпляри висотою і діаметром ударного поля до 22 см підходять для індивідуального користування (їх легко переносити під час ігри);
  • на моделях з великим діаметром зможуть барабанити кілька людина;
  • на виробах Троммус вище 32 см однорічні користувачі можуть стоячи відбивати музичні ритми, насолоджуючись повною свободою рухів;
  • наднизькі конфігурації в інтернет-магазині призначені для найменших музикантів, людей з обмеженими можливостями.
Дітям до восьми років дуже часто не вистачає концентрації для навчання складної техніки. Але якщо малюкові хочеться відбивати ритм,  варто заохочувати його в освоєнні цих навичок. Консультанти магазину іграшок Будинок Гри допоможуть купити чудовий інструмент початківцю-барабанщику і підкажуть, як отримати замовлення зі швидкою доставкою.

Показано від 1 до 10 з 10 (всього сторінок: 1)