Бренд Rubiks™

Бренд Rubiks™
Бренд Rubiks™

Легендарні головоломки RUBIK'S

найпопулярніша іграшка-головоломка вперше з'явилася в магазинах Будапешта в 1977 році. Її творцем став угорський скульптор і професор архітектури Ерне Рубік. В Угорщині головоломка Rubik's відома під назвою «Чарівний куб». За останні 30 років винахід зазнав ряд змін і удосконалень, які торкнулися конструкції і зовнішнього вигляду продукту.

Сьогодні ексклюзивними авторськими правами на колірну розмальовку і механізм популярних головоломок володіє підрозділ "Рубікс" британської компанії Seven Towns. Тільки тут випускають оригінальну іграшку, що так полюбилась дітям та дорослим.

Різноманітність продуктів

Серед товарів, представлених компанією-виробником, знайдуться продукти, які зацікавлять дошкільнят, підлітків та дорослий. Дітям 5-9 років рекомендуємо купити забавного "ведмедика" з гранями різного кольору і форми або куб 2*2, малюкам 3-4 років для розвитку логічного і образного мислення підійде "Змійка", що складається з 24 однакових трикутників. З неї дитина збере собачку, квітка, кулька або пташку. Досвідченим куберам радимо придбати модель 4*4 або 5*5. Вибрати і замовити іграшку ви можете в нашому інтернет-магазині domigri.com.ua. Для вас швидка доставка по Києву та іншим містам України.

Матеріали і колірна гамма кубика Рубіка

Жовтий, білий, помаранчевий, синій, червоний і зелений кольори традиційно використовуються для фарбування граней оригінального куба 3*3. На одну з білих плиток нанесений фірмовий логотип бренду. В 2013 році компанія відмовилася від використання кольорових наклейок і перейшла до виробництву продукту з втопленими пластиковими гранями. Це забезпечило велику зносостійкість і довговічність іграшки.

Справжній кубик Рубіка виготовляється з нетоксичного чорного АВЅ-пластика, який при русі створює характерний впізнаваний звук. Всі товари виробника відповідають міжнародним вимогам, відповідають європейським стандартам якості та безпеки EN 71.

У чому користь цієї гри

  • Моторика рук. Щоб зібрати «Чарівний куб», потрібно зробити чимало поворотів його гранями вгору, вниз, вправо і вліво. Паралельно у дітей поліпшується дикція і мова.
  • Логічне мислення. Вирішуючи складне завдання, дитина продумує дії на кілька кроків вперед і планує послідовність дій.
  • Розвиток пам'яті. Необхідність тримати в голові ланцюжок алгоритмів покращує і розширює обсяг пам'яті. Початківці гравці здатні запам'ятати до 8 алгоритмів, а досвідчені спидкуберы тримають в голові більше 150-200 варіантів.
Вибирайте головоломки Rubik's у магазині іграшок Будинок Гри і будьте впевнені, що вони добре об'єднують дітей одного віку, надовго займуть їх і подарують багато позитивних емоція. Іграшки та набори виконані з безпечних матеріалів, відрізняються привабливим дизайном і будуть гарним подарунком для дитини!

Показано від 1 до 11 з 11 (всього сторінок: 1)