Розвиваючі іграшки Guidecraft™

Понад півстоліття тому турботливий американський батько Фред Фейн вирішив створювати для дітей іграшки, які не тільки б розважали, а й розвивали. Так, в 1966 році в штаті Нью-Йорк почала роботу заснована   їм компанія Guidecraft (Гайдкрафт). Сьогодні бренд є одним з лідерів ринку дитячих розвиваючих іграшок. Родзинка виробника - орієнтація на систему STEM (розшифровується як Science, Technology, Engineering, Mathematics).
Останнім часом   батьки орієнтуються на ранній розвиток дітей, і система STEM розроблена саме для них. Безумовно, вона позитивно позначається на дітях, так як розвиває навички читання, рахунки, фантазії і творчі здібності. Іграшки Guidecraft (Гайдкрафт), крім іншого, дарують можливість знайомитися з природними наука, технологіями, інженерією і математикою. Це позначається не тільки на успішному навчанню в школі, але і на якість життя в більш зрілому віці. Більшість товарів Guidecraft (Гайдкрафт) орієнтоване на геометрію. Конструктори і сортери допомагають в процесі гри усвідомити математичні принципи. Якісні   іграшки Guidecraft (Гайдкрафт) за своєю суттю доповнюють постійно зростаючий акцент на розвитку навичок STEM. Компанія докладає зусиль щодо забезпечення іграшки, які є веселими, але потужними інструментами навчання з багатодисциплінарного перевагами. Це відмінний спосіб для того, щоб дитина навчилася спостерігати, проектувати, будувати, розвивати навички відповідності, вивчати властивості предметів, які його оточують. Так, серія Block Play Guidecraft (Блок Плей Гайдкрафт) орієнтована на дослідження дітьми кольору, світла і їх властивостей, вивчення форм. Малюк отримує задоволення і користь від спостереження за поведінкою піщинок, намистин, мерехтливої ​​води в русі. Серія конструкторів Manipulatives Guidecraft (Маніпулятів Гайдкрафт) спрямована на вивчення властивостей і відмінностей предметів. Вона підходить для дітей старше двох років. Серія Grippies Guidecraft (Гріппс Гайдкрафт) являє собою набори тактильних магнітних конструкторів я малюків від півтора років. За допомогою магнітних конструкторів можна проектувати і створювати безліч об'єктів, розвиваючи просторове мислення і співвідношення предметів у просторі. Конструктори Guidecraft (Гайдкрафт) - це захоплюючі іграшки, які орієнтовані на розуміння наукових принципів з допомогою гри, які відкривають дітям безліч можливостей для всебічного розвитку і навчання.

Американський бренд Guidecraft (Гайдкрафт), виробничі потужності якого розміщені в країнах південно-східної Азії, виробляє якісну продукцію, яка сфокусована на розвитку дітей. Величезна увага приділяється безпеці продукції. Вона розробляється і тестується відповідно до міжнародних стандартів безпеки, включаючи ASTM, EN71, Health Canada та AUS / NZ. Тільки після ретельних перевірок іграшки опиняються на полицях магазинів. А придбати їх можна прямо зараз - в магазині Будинок Ігри domigri.com.ua товари американської компанії Guidecraft (Гайдкрафт) представлені в широкому асортименті.

Шнурівка Guidecraft Manipulatives Фрукти (G6803)
Стать: Для дівчаток, для хлопчиків
1128 грн
Шнурівка Guidecraft Manipulatives Геометрія (G6801)
Стать: Для дівчаток, для хлопчиків
1314 грн
Шнурівка Guidecraft Manipulatives Вулик (G6802)
Стать: Для дівчаток, для хлопчиків
750 грн
Шнурівка Guidecraft Manipulatives Великі фігури (G6804)
Стать: Для дівчаток, для хлопчиків
4932 грн
Тактильне доміно Guidecraft Manipulatives Продукти (G5056)
Стать: Для дівчаток, для хлопчиків
1500 грн
Сортер Guidecraft Manipulatives Форми з ручками (G6742)
Стать: Для дівчаток, для хлопчиків
1650 грн
Сортер Guidecraft Manipulatives Фігури (G6733)
Стать: Для дівчаток, для хлопчиків
1128 грн
Світлодіодний планшет Guidecraft (G16836INT)
Стать: Для дівчаток, для хлопчиків
5109 грн
Пірамідка Guidecraft Manipulatives Гусениці (G6731)
Стать: Для дівчаток, для хлопчиків
1350 грн
Набір стандартних блоків Guidecraft Block Play Намистини (G3012)
Стать: Для дівчаток, для хлопчиків
1314 грн
Набір стандартних блоків Guidecraft Block Play Кольоровий пісок (G3014)
Стать: Для дівчаток, для хлопчиків
1314 грн
Набір стандартних блоків Guidecraft Block Play Кольорова вода (G3013)
Стать: Для дівчаток, для хлопчиків
1500 грн
Показано від 1 до 12 з 75 (всього сторінок: 7)