Бренд Gonher™

Бренд Gonher™
Бренд Gonher™

Самою шанованою збройової компанією в світі став іспанський виробник Gonher, який вже понад півстоліття займається випуском виключно іграшкової зброї, якість якого принесло визнання і популярність у всьому світі.

Компанія Gonher заснована в 1950 році двома братами - Антоніо і Карлосом Гонсалесом і спочатку називалася Gonzalez Hermanos S.L., а пізніше вже була зареєстрована в скороченому варіанті Gonher.

Першими іграшками були неперевершені копії популярних в той час марок поліцейських пістолетів і старовинних ковбойських револьверів, які виготовлялися з точних ескізами оригіналів і займали високі нагороди на престижних міжнародних виставках. Це приносило компанії не тільки всесвітню популярність, але і великі доходи, що дозволили перетворити невелику фірму в масштабне родинне підприємство.

Всі хлопці рано чи пізно починають цікавитися зброєю, тому така іграшка повинна бути не тільки реалістичною, але в першу чергу - максимально безпечною. Всі іграшки Gonher оснащені звуковими ефектами, можуть стріляти пістонами, але сконструйовані таким чином, що ніколи не завдадуть шкоди здоров'ю дитини.

Асортимент дитячого зброї Gonher постійно розширюється і вдосконалюється, тут не тільки дитина, а й завзятий дорослий колекціонер зможе знайти для себе щось вартісне і цікаве. 

Весь товар виготовляється з якісного пластику і литого металу, може бути, як механічним, так і автоматичним.

Gonher - бренд, який користується популярністю у дітей та батьків. Приємна і яскрава продукція допоможе організувати захоплюючий сімейне дозвілля і буде чудовим подарунком для дитини.


Показано від 1 до 4 з 4 (всього сторінок: 1)