Бренд Energy Plus™

Бренд Energy Plus™
Бренд Energy Plus™

Energy Plus - київська фабрика з виробництва настільних ігор і пазлів для зовсім маленьких діточок. Підприємство починало свій бізнес як дитяче видавництво, а переформатувати виробництво керівництво змусило наявність недоброякісної продукції на вітчизняному ринку.

З тих пір компанія виготовляє товари для своїх наймолодших споживачів. Дитячі кубики в наборах з чотирьох і дванадцяти штук порадують діток своїми яскравими картинками, з яких малюк зможе вивчити кольори, цифри і букви, різних тварин, транспорт, зустрітися з героями улюблених казок і мультиків.

Логічна гра дитяче лото серії "Граю і вчуся" познайомить малюка з абеткою і різними цікавими оточуючими його предметами. Розвиваючі пазли дозволять дитині самостійно зібрати сюжет сподобався. Милі неваляшки з головою ляльки або звірятка неодмінно потішать карапуза. Всілякі настільні ігри 2 в 1 і 3 в 1, а також ігри для активного відпочинку, що покращать дозвілля і навчать різним цікавим речам.

Вся продукція виділяється своєю винятковою якістю, незмінною екологічністю, яскравими і позитивними розмальовками. Іграшки та набори Energy Plus виконані з безпечних матеріалів, відрізняються привабливим дизайном і стануть гарним подарунком для дитини!


Пазли Автокран, 120 ел., Energy Plus
Вік: 3-5 літ:5-7 літ
33 грн
Гра Українська абетка, 36 деталей, Energy Plus
Вік: 3-5 літ:5-7 літ
212 грн
Гра Вивчаємо час (російський), Energy Plus
Вік: 2-3 рок:3-5 літ
60 грн
Показано від 1 до 3 з 3 (всього сторінок: 1)