Популярні іграшки від: Amazing Toys ™

Amazing Toys ™- популярний виробник розвиваючих наборів.
Локалізація виробничих процесів - Гонконг.
У всіх товарів компанії є міжнародні і українські сертифікати якості.
Асортимент Amazing Toys- це розвиваючі та навчальні іграшки, які дарують дітям наукові знання, легко застосовуються в повсякденному житті! Кожен ігровий набір - це відразу ціла наукова лабораторія
Ігрові набори компанії існують в таких серіях:
  • Connex- електронні набори для конструювання, кожен з яких має свої функції. Набори цієї серії комплектуються між собою, що дозволяє розширювати функціонал елементів і давати нові можливості для гри.
  • Greenex- набори, в яких закладена природоохоронна тематика. Вона розвиває у дітей екологічну свідомість. Зібрані моделі і споруди функціонують від енергії, взятої від природних джерел (вітру, сонця).
  • Innonex- серія наборів, що з'єднує мистецтво і науку. Дітям будуть запропоновані наукові проекти, які потрібно буде самостійно розфарбувати, перетворюючи їх в реальний шедевр.
  • Tronex- набори, які дозволять дітям творчим засобом вивчати електротехніку та електроніку. Вони дозволяють отримувати технічні знання в юному віці. Такі ігрові набори дозволять дітям в ігровій формі ознайомитись з найновішими науковими досягненнями.
Ваш кошик порожній :(