Інтерактивний навчальний аудіо постер Smart Koala, WILD ANIMALS

Код товару:
908359
Артикул:
SKCIA1
Виробники
Smart Koala
Наявність:
В наявності

384 грн


Всі характеристики
Інтерактивний навчальний аудіо постер "Тварини" для малюків та дошкільнят. Ідеально підходить для першого навчального досвіду. Кольоровий привабливий дизайн зацікавить та залучить до годин веселого навчання ваших дітей. Просто натискайте на зображення та кнопки і почнеться веселий навчальний процес.

Параметри:
Тип - Інтерактивний набір;
Вид - Аудио постер интерактивный;
Стать - хлопчик, дівчинка;
Тема - тварини, освіта;
Вікова група - 1+;
Елементи живлення - AAA x 3 шт. /не входять в комплект поставки;
Особливості - Можно сгибать, Функция воспроизведения, Функция изучения , Функция тест, Функция музыка, Функция проигрывания;
Матеріал - папір, фабричная тесьма , экологически чистый материал;
Розмір - 42x59 см;
Розміри упаковки - 43.2x32.5x5 см;
Об'єм - 0.0043 м3

Почуйте 30 тварин англійською, послухайте їхні історії, проасоціюйте малюнок зі словом!
Допомагає вивчати алфавіт, розвинути спритність та концентрацію. Відтворення аудіо доріжок, пізнавальні ігри і яскраві малюнки закріплюють результат у навчанні. Просто прикріпіть постер на стіну або покладіть на стіл. Ніяких розкиданих іграшок! Постер автоматично вимикається, щоб зберегти час автономної роботи. Це так просто, але так захоплююче! Для дітей від 1 до 7 років.

Вік: 1+
Вага: 0.35 кг.
Розмір коробки: 19 x 45 x 5 см
Бренд : Smart Koala
Країна виробника: Китай

Дитина

Відгуків: 0
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Розумну Ручку вмикай! Перші продукти Smart Koala  – гаджет «Розумна Ручка» та книжку «200 Перших Слів» – компанія представила наприкінці 2017 року і одразу привернула увагу багатьох сучасних сімей. Розумна Ручка забезпечує: Формування впевненості у спілкуванні Легке сприйняття мов на слух Підтримку у вивченні а..
Smart Koala

Smart Koala

Розважайся та навчайся з інноваційними іграшками Smart Koala. Проект, головним героєм якого стала кумедна розумна коала, придумали українські розробники. Це адаптивна програма навчання англійської мови, створена спільно з педагогами і фахівцями ... Детальніше...
Схожі пропозиції
Рекомендуемо переглянути
0