Іграшки для дітей 5-7 років

Хіт продажу
Уникуб (0-002 Вундеркинд)
Радимо
-34%
Головоломка кубик 2х2х2 класичний Black (YOUPIN 203)

Обираємо правильні іграшки для дошкільнят і молодших школярів!

У віці близько 5 років у розвитку дитини відбувається великий стрибок. До п'яти років він повинен мати уявлення про оборотні і необоротні процеси, відрізняти ситуації, в яких відбулася зміна якої-небудь ознаки або кількості, від ситуацій, в яких кількість (або ознака) залишилися незмінними. Наприклад, при переливанні води з широкої низької посудини у вузьку і високу кількість її не змінюється, хоча зовні може здатися, що у високій посудині води більше. Аналогічно, якщо ряд камінчиків згребти в компактну купку, камінчики стануть займати менше місця, і може здатися, що їх стало менше за кількістю. Дитина після 5,5 років повинна розуміти, що кількість каменів при зміні їх розташування залишилася незмінною.
Сприяє загальному психічному розвитку активізація уяви. В цьому віці уява є основою для вирішення найпростіших арифметичних задач. Уява - це найважливіша вища психічна функція, яка лежить в основі успішності всіх видів творчої діяльності людини, в тому числі і дорослого. Чутливий період для розвитку уяви - це саме дошкільний вік.
Математика вимагає переводити абстрактні поняття в зорові образи. Розвитку цієї здатності сприяє, зокрема, знайомство з безпредметним, абстрактним мистецтвом, об'єктом уваги якого стають лінія, форма, колір самі по собі. Заняття музикою, в тому числі і слухання музичних творів, активізують абстрактне мислення і уяву. Необхідно прищепити дітям смак до роздумів і міркуваннь, пошуку рішень, навчити відчувати задоволення від додаткових інтелектуальних зусиль і одержуваного у вигляді рішення проблеми інтелектуального результату.
У цьому віці необхідні тематичні набори, ляльки, роботи. З їх допомогою дитина проектує свої відчуття і використовує свої знання.
Настільні ігри на уважність і швидкість, відмінне поєднання веселощів і користі в цьому віці!
Можна запропонувати дитині зібрати моделі автомобілів, кораблів, літаків. Це чудове заняття на уважність, посидючість і акуратність.
Читання - має стати невід'ємною частиною життя дитини. А за допомогою цікавих і захоплюючих книг, ваш малюк сам полюбить це заняття.
У цьому віці важливо дати дитині необхідні навички читання, письма. Дитина остаточно усвідомлює соціальні ролі, статуси і професії.
Ми сподіваємося що ця інформація була корисною для вас! Якщо у вас виникли питання, ви можете задати їх нашим продавцям-консультантам - вони дуже часто on-line)