Іграшки для дітей від 3 до 5 місяців

Іграшки для дітей від 3 до 5 місяців

Особливості розвиваючих іграшок від 3-х до 6-ти місяців

На кожному віковому етапі змінюються завдання розвитку, що стоять перед малюком і відповідно до них підбираються і іграшки, необхідні для вирішення цих завдань.
У період від 3 до 6 місяців набір освоєних дитиною рухів розширюється: вона може, наприклад, не тільки дотягнутися ручкою або ніжкою до іграшки, але і докотитися до неї - в буквальному сенсі слова. Значить, пора розширювати ігровий простір - час від часу влаштовувати малюка на килимі або поміщати його в великий манеж.
Якщо раніше дитина пізнавала світ за допомогою зору і слуху, тепер вона намагається обмацати той чи інший предмет. На цьому етапі бажано, щоб доступні їй іграшки були різноманітні за формою і фактурою. Можна, можливо пропонувати малюкові не тільки пластмасові і гумові іграшки, а й м'які (за умови, що їх легко чистити). Дуже гарні ігршки, що звучать - вони як ніякі інші стимулюють осмислені руху. Якщо підвісити до ліжечка дзвіночок - малюк, рухаючи ручками або ніжками, може розгойдати ліжечко, і дзвіночок задзвенить. Йому сподобається цей звук, і він захоче почути його ще раз. Брязкальця, які кріпляться до зап'ястя як браслет, теж спонукають дитину ворушити ручками.
В 5 місяців - активнішими стають пальці. І тут доречно використовувати іграшки, спрямовані на розвиток дрібної моторики. Це можуть бути іграшки-підвіски на пружинах, які дитині необхідно захопити пальчиками і підтягти до себе. У 6 місяців дитина не тільки вміє міцно тримати вкладену в руку іграшку, але і брати її з будь-якого становища.
Оскільки в цей час - від 3 до 6 місяців - значно розширюється арсенал рухів дитини, приходить пора оновлювати асортимент доступних їй іграшок. Гумові звірята-пищалки, ляльки-неваляшки і примітивні музичні інструменти з великими клавішами представляють для 5-місячного малюка невичерпне джерело інтересу - адже вони "живі". Вони розмовляють, плачуть, сміються, коли він торкається до них (перекидає, притискає до себе і т.д.).
Весело проводити час малюкові допоможуть наручні брязкальця і ​​м'які іграшки. Вони сприяють встановленню емоційного зв'язку між батьками і дітьми і просто дуже подобаються малюкам! Поведінка дитини з іграшкою в руках - це ще не гра, але вже справжнє дослідження навколишніх предметів і можливостей власного тіла.
На цьому етапі дуже важливо не перевантажувати увагу дитини - дайте їй можливість розібратися з однією іграшкою і лише після цього пропонуйте іншу. Тут є такий момент: дитину найбільше приваблює новизна, і, щоб знайома іграшка не приїдалася, час від часу ховайте її. Через пару днів малюк буде радіти їй як новій.
Дітки на дотик знайомляться з предметами навколо, а ігрові килимки - це повністю безпечне місце, наповнене різноманітними матеріалами. У них малюк може спокійно грати і розвиватися.
У цей період багато вимовляють свої перші звуки і слова. Дуже важливо спілкуватися і багато розмовляти з малюком. Адже дітки, як губки вбирають інформацію в себе!
У цій категорії відібрані тільки безпечні і сертифіковані іграшки, які точно принесуть багато радості і захоплення малятку!


Хіт
Погремушка Мягкий мяч Собака (58059 BeBeLino)
Погремушка Мягкий мяч Собака (58059 BeBeLino)
Вік: 3 міс+:6 міс+:9 міс+
154 грн
Хіт
Погремушка Крути и щелкай
(58046 BeBeLino)
Погремушка Крути и щелкай (58046 BeBeLino)
Вік: 3 міс+:6 міс+:9 міс+
154 грн
Хіт
Погремушка Веселая зверюшка (2/284 Canpolbabies)
Комплект Творчество с пелёнок (1040 Умница)
Вік: 0+:3 міс+:6 міс+:9 міс+:1-2 года
2212 грн
Nic Кліпса для коляски дерев'яна Міккі NIC61112
Вік: 3 м+ Гарантія: 3 Місяця
499 грн
Nic Кліпса для коляски дерев'яна Карлі NIC61110
Вік: 3 м+ Гарантія: 12 Місяців
499 грн
Nic Кліпса для коляски дерев'яна Жабка NIC61111
Вік: 3 м+ Гарантія: 12 Місяців
499 грн
Мобайл дерев'яний goki Зірки та слоники 52899G
Гарантія: 14 Днів
399 грн
Проектор-нічник Ведмедик, Playgro
430 грн
Підвіска на затиску Мишка, Playgro
325 грн
Показано від 1 до 12 з 101 (всього сторінок: 9)