Іграшки для дітей 3-5 років

Хіт продажу
Уникуб (0-002 Вундеркинд)
Хіт продажу
Заморочка Троечник (1014)
Хіт продажу
Заморочка Симметрия (1018)
Хіт продажу
Заморочка Башня (1011)

56 грн

Хіт продажу
Заморочка Семь пятниц (1013)
Хіт продажу
Лото Дом (DJ08121 DJECO)

379 грн

Вибираємо правильні іграшки для 3-5 років.

Від 3 до 5 років в різному ступені (залежить від темпераменту, соціального оточення, типу сім'ї та видів домінуючих органів сприйняття), але у всіх, безумовно, дітей відбувається:

 • Удосконалення сенсорного розвитку (вдосконалення відчуття дотику, фонематичного слуху, в тому числі диференційованого сприйняття мовних і не мовних звуків).
 • Активний розвиток уяви, спостережливості;
 • Розвиток пам'яті, мислення, в тому числі просторового мислення (формування орієнтування в просторі, на аркуші паперу, в власному тілі).
 • Уваги (формування слухового і зорового зосередження), навик концентрації.
 • Логічного мислення (при наявності в будинку інтелектуальних розвиваючих ігор).
 • Навичок читання, усного мовлення: визначення ритмічної структури слова і пропозиції, розвиток пальчикових і артикуляційних навичок. Це за умови використання музично-мовних ігор, пальчикових ігор.
 • Удосконалення навичок писемного мовлення, розвиток і потоншення дрібної моторики; автоматизація рухів руки при малюванні і написанні (в тому числі і рухів руки при написанні букв і цифр). За умови занять з дитиною малюванням, аплікацією, ліпленням, орігамі.
 • Розвиток математичних здібностей (формування кількісних уявлень, закріплення поняття про число).
 • Соціальна адаптація в середовищі: будинок, сад, спільнота дітей, змішане (дорослі і діти) і інші.
 • У дошкільному віці - від 3 до 5 років - провідною діяльністю стає рольова гра (в цьому віці зароджується інтерес до себе подібним або віддалено схожим. Звідси потреба в фігурках всіляких звіряток і чоловічків. Цих фігурок повинно бути багато, щоб можна було б зіграти і в школу, і в зоопарк, і в місто).
 • Емоційний розвиток (багато психологів вважають необхідним мати вдома і іграшки, що дозволяють висловлювати різні емоційні стани (злість, образу, страх). Це шумові музичні інструменти (барабани, бубни, дудки), молотки, м'ячі і кеглі, пістолети і рушниці, солдатики; а також тварини, що асоціюються з агресивною поведінкою: вовк, крокодил, дракон)
 • Активний вік «Чому».

Вкрай важливо давати гармонійне навантаження дитині, щоб підготувати її до майбутніх звершень! Для розвитку логічного і просторового мислення прекрасно підходять м'які пазли, сортери, шарнірні конструктори і 3д пазли. Великий вибір тим і різні рівні складності роблять ці ігри дуже цікавими.
Активно розвивається руховий апарат дитини. Для напрямку енергії в правильне русло можна використовувати активні ігри (самокати, м'ячі, теніс).
Напевно дуже незабутнім подарунком для дитини цього віку буде будиночок-намет. Надувні дитячі манежі, намети з тунелями, намети-будиночки - це перший особистий простір дитини, і його безпечне місце для ігор!
Ви завжди можете отримати індивідуальну консультацію у наших менеджерів, з їх допомогою ви виберете найкориснішу і найвеселішу іграшку для вашої дитини!