Набори для дитячої творчості

Виберіть підкатегорію
Чарівні кнопки (4612 4М)

261 грн

Рукоделие - Фея (2732 4М)

324 грн

Хіт продажу
Картинки из фольги. Очарование (DJ09513 Djeco)

Набори для дитячої творчості.

Однією з форм самостійної діяльності дитини є дитяча творчість. У цьому процесі він намагається експериментувати і в результаті створює щось нове для себе і для оточуючих, що сприяє інтелектуальному і емоційному розвитку особистості. Готові набори для дитячої творчості допомагають батькам організувати цікаві і захоплюючі заняття, дають поштовх для створення тієї чи іншої креативної ідеї.

Дуже важливим є той факт, що в творчому процесі важливий не тільки результат, але і сам процес створення. Деякі педагоги використовують такі заняття як один з методів психотерапії та коригування особистісного поведінки. Виділяються наступні види дитячої творчості:

   1. Художнє, до нього ставляться малювання, ліплення, вишивка, аплікації;
   2. Технічне - конструювання та моделювання;
   3. Літературна;
   4. Музичне.

Інтернет магазин Будинок Ігри пропонує різноманітні дитячі набори для творчості. У нашому асортименті представлені такі напрямки, як:

   1. Набори для малювання та канцелярські товари;
   2. Комплекти резіночек для плетіння і додаткової фурнітури, а також верстатів;
   3. Набори для миловаріння;
   4. Різні комплекти для створення прикрас своїми руками зі стрічок, намистин, гудзиків, шнурків і т.д .;
   5. Вишивки та шиття (м'які іграшки, тапочки, чохли для планшетів, сумочки, прихватки і інше);
   6. Аплікації та наклейки;
   7. Прилад для випалювання, випилювання лобзиком і розпис по дереву

Розвиваючі набори для творчості дітей включають і такі іграшки, як мозаїка. Такий грою цілком може захопитися і трирічний малюк, і дитина більш старшого віку. Мозаїка, що складається з невеликих деталей, виконує такі завдання:

1. Розвиває дрібну моторику;
2. Сприяє формуванню посидючості, концентрації уваги, акуратності;
3. Добре впливає на розвиток творчої уяви.

Наш інтернет магазин пропонує сучасний вид мозаїки - термомозаіка для дітей, що складається з намистин, які можна склеїти між собою праскою, коли картинка буде складена. В результаті вийде повноцінна іграшка - літачок, звірятко або інший предмет або об'єкт. Товари для дитячої творчості в нашому магазині відрізняються великою різноманітністю і відмінною якістю, безпекою для дітей, так як ми працюємо з надійними компаніями. Який хлопчисько не захоплюється лицарями, вікінгами та іншими воїнами? Оригінальний набір для створення яскравих картинок з кольорової фольги «Вікінги» від компанії Джеко (Djeco) призведе в захват і буде прекрасним подарунком для дітей. Готові вироби можна використовувати для декорування кімнати або подарувати родича, друга. У нас ви можете підібрати набір для дитячої творчості для дівчинки або хлопчика на будь-який вік і смак. При цьому не тільки сам процес захопить юного творця, але результатом діяльності буде виріб, яка зможе стати прикраса дитячої кімнати, сувеніром або подарунком. Коли дитина буде тримати свою готову саморобку в руках, то він буде відчувати гордість, відчує себе справжнім майстром (або майстринею). А дорослі зможуть також випробувати радість за своїх дітей, за їх умілі ручки.