Набори Вчимося рахувати

Хіт продажу
Цифры и счет (59072 Viga Toys)
Счеты (58370 Viga Toys)

429 грн

Счеты goki 58926

659 грн

Мои руки (Р42 МДИ)

158 грн

Хіт продажу
Куб универсальный (Д260 МДИ)

1 030 грн

Арифметичний рахунок (Д013 МДІ)

426 грн

Счеты-алфавит (Д248 МДИ)

523 грн

Счеты (Д171 МДИ)

655 грн

Хіт продажу
Набор мишек 3 (Д164 МДИ)

253 грн

Машина с кубиками (Д249 МДИ)

344 грн

Игра Бинго Числа (DJ08318 Djeco)

408 грн

Здається, що може бути простіше навчити дитину рахувати. Але на практиці батьки стикаються з ситуацією, коли дитині важко засвоїти самі елементарні поняття.
Хотіте знати, як легко і без зусиль вивчити з малюком цифри? Як навчити його рахувати? Вся справа в тому, що дитина може запам'ятати лише те, що йому по-справжньому цікаво і зрозуміло. Тому основне завдання батьків-це створення умов для того, щоб малюк міг по-справжньому зацікавитися заняттями.

Дитячі рахунки в грі

Перетворіть заняття в гру! тоді маленький непосида не встигне помітити, як навчиться робити найпростіші математичні обчислення. Для таких занять найкраще підійдуть дитячі рахунки. Счети- просте механічне пристрій для твору арифметичних розрахунків, є одним з перших обчислювальних пристроїв.

Дерев'яні рахунки для дітей в магазині Будинок гри

В інтернет магазині Будинок гри domigri.com.ua в розділі Вчимося рахувати Ви можете вибрати і купити різноманітні рахунки для дітей, за допомогою яких Ви наочно поясніть дитині таке поняття як склад числа, навчіть найпростішого рахунку (додавання і віднімання), а також множення і поділу. Для дитини навчитися цьому буде абсолютно не складно, адже для нього-це гра. А від Вас буде потрібно всього кілька хвилин в день приємного та корисного спілкування з дитиною. Навчившись вважати на рахунках, дитина легко перейде на усний рахунок. Рахівниця дитяча з яскравими різнокольоровими елементами, без сумніву, привернуть увагу малюка. ця іграшка розвиває дрібну моторику і тактильну чутливість дитячих пальчиків, логічне мислення і, як наслідок, активізує розвиток мовного апарату.

Купити дитячі рахунки

Особливе значення має матеріал виготовлення. дерево - один з найкращих, натуральних матеріалів, використовуваних людиною. Воно тепле, несе позитивну енергетику, безпечне і подобається дітям.
Щоб купити рахунки для дітей Вам потрібно залишити заявку на сайті domigri.com.ua або зателефонувати нам. Будемо раді спілкуванню з Вами!