Розвиваючі іграшки ТОП-5 або Хочу цю іграшку!

Розвиваючі іграшки ТОП-5 або 'Хочу цю іграшку!'

У статті упустимо вступну частину про роль іграшки в процесі дорослішання дитини і про прагнення батьків розвивати навички своїх чад – тема вивчена, озвучена і викладена різного роду фахівцями: від педагога-психолога до копірайтера-фрілансера.

Незмінними залишаються і поради: які іграшки розвивають моторику, а які іграшки розвивають мову, як вибрати розвиваючі іграшки для дітей, наскільки важливо врахувати екологічність і безпеку матеріалів, відсутність гострих кутів, користь і освітній ефект, а також пам'ятати, що все-таки іграшка – не «верстат для придбання навичок», і головне її завдання – розважати дитину. До слова, психологи зазначили, що, відчуваючи позитивні емоції, діти легше вчаться.

Що по-справжньому змінюється в темі дитячих розвиваючих іграшок, так це моделі. Виробники безперервно наповнюють ринок новими розробка. Про них і поговоримо.

ТОП-5 розвиваючих іграшок 2019 року

Інтерактивні розвиваючі іграшки Hola для дітей до року і старше створені для кожного унікального етапу дорослішання дитини. Виготовлений з якісного безпечного пластика, зі світловими і музичними ефект. Багато моделей стануть відмінними помічниками у вивченні англійської мови.


STEM – Конструктори для малюків від 18 місяців до 3 років

Магнітні конструктори серії Grippies і Better Builders від Guidecraft розвивають сенсорні навички, знайомлять з основами інженерії та геометрії, підходять для групових ігор, сприяють емоційному розвитку дітей.

Кожна іграшка з цих серій дозволяє створювати композиції з елементів різного кольору і фактури. М'які і приємні на дотик деталі легко тримати маленькими ручками, поки діти практикують свої будівельні навички.


Дерев'яні навчальні іграшки від Viga Toys


Еко-іграшки Viga Toys виправдовують девіз бренда "Вчися граючи". Особливо популярні у педагогів дошкільних освітніх закладів пазли та сортери на різну тематику: від вивчення тварин до пір року, рахунки і розуміння часу по годинах.


Конструктори IO Blocks – розвиваючі іграшки для дітей від 3 років


Оригінальна система будівельних наборів Guidecraft IO Blocks знайомить дітей з тривимірним комп'ютерним дизайном: деталі стилізовані під пікселі. Елементи з закругленими кутами з м'якого матового пластика надійно вставляються і в з'єднанні рухливі. Завдяки цьому, діти без проблем можуть втілювати безмежну кількість творчих планів. В Google Play і Apple App Store доступно додаток з інструкцією до наборів.


Набори для експериментів 4М – іграшки для розвитку міждисциплінарних навичок у школярів


чи Задавалися ви в дитинстві питаннями: як побудувати ракету або гідравлічний маніпулятор? Візьмемо інший приклад – розкопати і зібрати скелет динозавра? Для сучасних дітей – це простіше простого. Спеціально для них розробниками 4М створені набори зі схемами та описом способу конструювання. Іграшки від 4M – must have, якщо ви хочете подружити школяра з фізикою, археологією, анатомією і штучним інтелект. Для розвитку творчих здібностей в лінійці 4М є набори для рукоділля.


В нашому магазині DomIgri ви можете вибрати і купити самі сучасні розвиваючі іграшки для дітей. Крім того, ми працюємо з навчальними закладами і пропонуємо широкий асортимент навчальних іграшок для дитячих садків та шкіл.


587 04.11.2019
0