Досліди для Дітей. Kidzlabs 4M

Кожній дитині властива природна тяга до експериментів. Іноді, щоб знайти своє покликання, доводиться приміряти безліч ролей, випробувати різні професії. А що, якщо це зробити в дитинстві? Саме в юному віці нас переповнюють ентузіазм і фантазія. Будучи дитиною, так просто відкрити свою лабораторію і представити себе ким завгодно - видатним лікарем, космонавтом, дослідником стародавніх поховань і навіть шпигуном.
Серія іграшок KidzLabs 4M допоможе це зробити, як ніколи, легко і з задоволенням.


Продукція серії "Дитяча лабораторія" - це не просто іграшки, а цілі науково-пізнавальні набори. З їх допомогою можна проводити дослідження і експерименти, а, найголовніше, вони допоможуть дитині зрозуміти, чим він хотів би займатися в житті і ким себе бачить в майбутньому.

ЕКСПЕРИМЕНТИ ДЛЯ ДІТЕЙ. БІОЛОГІЯ І МЕДИЦИНА

Якщо ваша дитина не боїться медичних маніпуляцій і заворожено застигає перед скелетами в музеї, йому обов'язково сподобаються наукові набори для потенційних медиків і знавців біології.
Тулуб людини. З такою іграшкою легко собі уявити видатним лікарем або вченим-біологом. Модель людського тулуба з органами виконана досить натуралістично. Її можна покласти на дитячий операційний стіл і дуже детально розглянути з усіх боків.
Світящий череп. Являє собою світиться в темряві брелок у формі черепа з мозком. За допомогою цієї іграшки можна наочно вивчати структуру людського мозку, особливості його роботи і будови.

ПРОСТІ ЕКСПЕРИМЕНТИ ДЛЯ ЮНИХ ФІЗИКІВ І ХІМІКІВ

Що робити, якщо дитина може годинами сидіти над якимось приладом або експериментувати з різними речовинами і рідинами? Підтримайте його ініціативу і просто купите відповідну науково-пізнавальну іграшку KidzLabs 4M.
Набір для вирощування кристалів. З його допомогою можна навчитися вирощувати Жеоди, мінеральна речовина, яке входить до складу гірської породи, а також побачити, як на її внутрішній стороні з'являються кристали - тверді тіла різних розмірів і гармонійної форми.
Електричний ланцюг. Цікава іграшка для дітей, які цікавляться прикладною фізикою. Являє собою набір деталей, з яких можна створити робочу модель електричного кола і вивчити на практиці принципи її роботи.

ДЛЯ МАЛЕНЬКИХ ПАЛЕОНТОЛОГІВ

Вам колись доводилося відкопувати скелет мамонта або очищати від піску череп динозавра? Завдяки палеонтологічними іграшок серії KidzLabs це стало можливим.
Скелет мамонта. Такий набір дозволяє цілком правдоподібно імітувати археологічні розкопки древніх тварин. Дитина навчиться користуватися інструментами археологів - молоточком, скребком, пензликом. З їх допомогою він обережно очистить кістки тварини, а потім скріпить їх м'яким воском.
Скам'янілості. Цей набір дає можливість не тільки відшукати майже справжні кістки динозавра, а й власноруч зібрати його череп. Всі знайдені скам'янілості можна розфарбувати спеціальними фарбами, які мерехтять і світяться в темряві.

ДЛЯ ПОТЕНЦІЙНИХ АСТРОНОМІВ

Ваша дитина мислить космічними масштабами? Його ваблять світло далеких зірок і незвідані планети? Подаруйте йому науково-пізнавальну іграшку космічної тематики.
Сонячна система. У цьому наборі є все, щоб дитина могла самостійно створити макет сонячної системи. Спочатку планети треба зібрати, потім правильно розташувати і, нарешті, розфарбувати фарбами, які світяться в темряві.
Проектор нічного неба. Складається з лампи з вимикачем і так званих нічних "куполів" неба. З такою іграшкою дитяча кімната завжди буде наповнена яскравими зірками і сузір'ями обох півкуль - Північного і Південного. Вони будуть спроектовані на стіни і стелю, створюючи ефект планетарію.

ДЛЯ ДЕТЕКТИВІВ І СУПЕРГЕРОЇВ

Чи знаєте ви дітей, які які миттєво вибудовують логічні ланцюжки і з легкістю встановлюють причинно-наслідкові зв'язки? Цілком можливо, що це майбутні детективи або шпигуни! Дивно, але в серії KidzLabs 4М є іграшки навіть для них ...
Набір детектива. Зацікавить дітей, яким завжди подобалося розгадувати таємниці. Він допоможе зрозуміти, як детективи фіксують докази, створюють бази даних з відбитками пальців, встановлюють особи підозрюваних. У набір входять докладна інструкція і дактилоскопічний порошок.
Набір шпигуна. Дозволяє випробувати більше 8 способів передачі секретних повідомлень. Дитина дізнається, що таке невидиме чорнило, азбука Морзе, кольорове шифрування, навчиться розгадувати таємниці і виконувати секретні завдання.
Суперсейф. Куди дитині заховати свої скарби? Звичайно ж, в власний сейф з подвійним захистом - сигналізацією і кодовим замком. Користуючись інструкцією, можна самостійно налаштувати цифровий замок і встановити звуковий сигнал.

ІГРАШКИ KIDZ LABS 4M - завжди популярні У БАТЬКІВ, БО КОРИСНІ ДІТЯМ!


748 18.10.2019
Рекомендуємо Подивитися
0