П'ятнашки і Ко

П'ятнашки і Ко
П'ятнашки - популярну гру кінця 70-х, придумав винахідник Ной Чепмен. Спочатку винахід не мало назви, в грі було 16 квадратиків і мета була зовсім інша. Чотири квадратика потрібно було скласти в ряду так, щоб сума дорівнювала 34-м. Згодом художник Маттіас Райс запустив бізнес з виробництва "Дорогоцінна головоломки". Сам винахідник так і не зміг отримати патент. Копії та підробки поширилися по США, масове божевілля охопило всю країну, всі намагалися знайти рішення до гри в 15.
Як тільки не називали цю гру-головоломку:
Босс пазл
Солітер
Пасьянс з блоками
Ігра в 15
Новая головоломка
Пятнашкі
Самим популярним стало назва, яке збереглося і до сих пір - п'ятнашки або Fifteen puzzle. Спочатку завдання головоломки складалася в упорядкуванні цифр від 1 до 15. Квадратики висипали, укладали в коробку випадковим чином і намагалися розставити їх по порядку, переміщаючи на поле. Однак, при таких умовах головоломка не мала рішення в половині випадків. Пізніше стали з'являтися сучасні модифікації рішень гри в 15. Наприклад, з буквами, словами, картинками або квітами. Одне із завдань - зібрати квадратики таким чином, щоб сума цифр в ряду по діагоналі, горизонталі або вертикалі дорівнювала 30. Така варіація називалася - магічний квадрат.
У магазині domigri.com.ua різноманітний асортимент квача:
Классіческіе. Від 1 до 15.
Об'емние, за кольорами.
Настольние гри п'ятнашки (Гра Rubik's Race, Година пік).
Картіни
В-Сфера - модифікація квача, яка виглядає складно, але з грою впорається навіть дитина.
Купіть гру п'ятнашки можна в нашому інтернет-магазині і ми відправимо в будь-яке місто України. Купити п'ятнашки можна не тільки класичні, а й в різних ігрових варіаціях. Це відмінний тренажер для моторики і просторового мислення. Наш магазин допоможе зануритися в ностальгію або випробувати щось нове в світі квача.

Показано від 1 до 5 з 5 (всього сторінок: 1)