Логічні головоломки Thinkfun

Логічні головоломки Thinkfun
пазли ThinkFun - радість для розуму
Бренд ThinkFun існує на ринку вже третину століття. Спочатку компанія була «домашнім проектом» сімейної пари - Андреа Барселло і Білла Рітчі. Чоловік і дружина захоплювалися математикою та інженерним ремеслом. Вони мріяли надати незвичайним математичним ідеям просту матеріальну форму, щоб діти змогли «побачити» арифметику і «помацати» її. Спочатку винахідники майстрували іграшки в підвальчику власного будинку, але незабаром захоплення перетворилося на бізнес, адже головоломки знайшли свою аудиторію: їх полюбили як діти, так і їхні батьки. Уже в 1990-их компанія потрапила в рейтинг топ-500 найбільш швидко розвиваються брендів американського континенту.
Головоломкі від американського бренду ThinkFun - це математичні задачки, втілені в ігровій формі. Яскраві кольори, незвичайні фігурки, хитромудрі схеми і хитромудрі завдання перетворюють кожну з розвиваючих головоломок від ThinkFun в захоплюючу гру.
Сегодня в асортименті бренду кілька десятків ігор і головоломок, які відрізняються неповторністю і виділяються навіть на тлі продукції аналогічної тематики. Основний принцип головоломок ThinkFun - це проста механіка, тому для їх вирішення досить застосувати логіку і кмітливість. У процесі вирішення цікавих інтелектуальних загадок у малюків розвивається просторове і абстрактне мислення, а також мовні і математичні навички. Будь-який з навчальних інтелектуальних квестів цього бренду подарує дітям масу яскравих вражень.
Головоломкі логічні: асортимент магазину «Будинок Ігри»
Хочеться спробувати щось новеньке від ThinkFun? В асортименті нашого магазину ви знайдете як популярні ігри, що стали класикою, так і останні новинки американського бренду.
Популярні логічні ігри-головоломки: «Американські гірки», «Шоколадний тупик», «Час пік».
Ігра-головоломка на просторове мислення - «Американські гірки». Спочатку потрібно побудувати шлях з хитромудрих елементів-«цеглинок», і лише після цього вдасться пустити по ньому візок.
Вкусная гра - «Шоколадний тупик». У цій грі фішки-цукерки потрібно правильно розставити на ігровому полі, застосовуючи для пошуку вірних рішень метод дедукції.
Ігра на перестановки «Час-пік». Дітям належить вибратися з дорожньої пробки. Щоб звільнити собі шлях, потрібно створити відповідну комбінацію з сусідніх машинок.
пазли-ігри для одного: «Гудіні», «Гравітаційний лабіринт», «Жаби-непосиди».
Ігра на рішення просторових задач - «Гудіні». Розгадуючи головоломку, діти звільнять ілюзіоніста від замків, при цьому не знявши жодної застібки! У процесі підбору варіантів вирішення черговий завдання, дівчаткам і хлопчикам доведеться раз у раз шукати вихід з логічних пасток
Созданіе конструкції - «Гравітаційний лабіринт». Дітям потрібно побудувати вежу і направити по ній кулька так, щоб він пройшов весь передбачений інженерами шлях. Для цього їм треба буде виконати завдання, позначені на шістдесяти картках набору.
Ігра для малюків - «Жаби-непосиди». Жаби стрибатимуть по полю до тих пір, поки на дошці не залишиться тільки одна переможниця. В процесі переміщення фігурок діти будуть вирішувати завдання, позначені на сорока картках комплекту.
Ігри-головоломки для компанії: «Стратосфери», «ЗІНГА», «свішей».
Трехмерная гра - «Стратосфери». Шляхом підбору колірних комбінацій діти спробують скласти по чотири кольорових сфери. Переможцем стане той, хто впорається із завданням першим.
Ігра-лото - «ЗІНГА». Діти будуть зіставляти прості слова англійською мовою, написані на картках з картинками на фішці. Кожен з гравців спробує швидше зайняти картками власне ігрове поле, щоб випередити інших учасників.
Карточная головоломка - «свішей». Маніпулюючи картами, учасники намагаються підібрати потрібні комбінації розташування ігрових елементів, а саме загнати кулі в кільця. Переможцем стане той, хто складе найбільше комбінацій в процесі гри.
Вас зацікавили ThinkFun-головоломки? Купити сертифіковані гри американського бренду можна в інтернет-магазині «Будинок Ігри». Розвивайте логічне мислення своїх діток - це топовий внесок в якісне дозвілля.


Показано від 1 до 12 з 44 (всього сторінок: 4)