Дитяче доміно

Хіт продажу
Дитяче доміно Склади тварина (DJ08165 DJECO)
Хіт продажу
Детское домино Цвета животных (DJ08111 Djeco)
Хіт продажу
Домино Зоопарк, рус (VT2100-02 Vladi Toys)
Домино Счет (Д395 МДИ)

347 грн

Хіт продажу
Домино Природа (Д090 МДИ)

81 грн

Домино Фрукты (Д089 МДИ)

75 грн

Домино Божья коровка (Д087 МДИ)

91 грн

Домино Домашние животные (300102 DoDo)

78 грн

Домино Игрушки (677 Стратег)

48 грн

Якщо Ви замислюєтеся про те, як весело і з користю провести час зі своєю дитиною, інтернет магазин Будинок гри може запропонувати одну з найпопулярніших настільних ігор-дитяче доміно. Дитяче доміно розвиває пам'ять, увагу, логічне мислення, асоціативне мислення; дитина осягає навички найпростішого рахунку. Він вчиться дотримуватися певних правил, бути терплячим і акуратним.

Матеріали доміно для дітей

Сьогодні існує велика кількість різних варіантів доміно для дітей. Для самих маленьких краще купити дерев'яне доміно. Дерево безпечний, натуральний і міцний матеріал, а структура дерева прекрасно розвиває тактильну чутливість пальчиків. Також доміно може бути виготовлено з інших матеріалів: пластик або картон. Доміно для малюків-це гра в картинках. Разом з доміно малюкові буде весело познайомитися з геометричними фігурами, видами транспорту, тваринами, цифрами, професіями ...

Правила ознайомлення з дитячою грою доміно

Щоб гра сподобалася дитині, існує деякі правила. Спочатку дозвольте дитині вивчити плашечки з картинками, розкажіть, що на них зображено, попросіть його самого описати картинки. Так, дитина запам'ятає все картинки, навчиться їх розрізняти. Далі можете приступати до гри. Не забувайте частіше хвалити і підбадьорювати дитини - позитивні емоції підвищують самооцінку і впевненість в собі. Для дітей 5-6 років дитяча гра доміно може мати традиційний вид-точки. Таке доміно познайомить дитину з кількісним складом чисел, він навчиться вважати в межах 10. Це прекрасна підготовка до школи.

Купити дитяче доміно

Доміно може стати не тільки веселим сімейним розвагою, але і цікавою грою, що розвиває для Вашого малюка, купити яке рекомендується дле дитини молодшого дошкільного віку.