Головоломки YuXin™

Історія бренду

Юксін - популярний китайський виробник механічних головоломок. Фабрика компанії розташована в місті Ченхай. Бренд відомий з початку двохтисячних років. Щорічно фабрика випускає безліч інноваційних продуктів, які експортуються в зарубіжні країни. Головоломки YuXin відрізняють надійна якість, конкурентоспроможна ціна, зносостійкість.

Кубики Юксін в нашому магазині

Асортимент YuXin включає 5 категорій товарів:

  • Лінійка кубиків Huanglong. Це нова серія швидкісних головоломок. Лінійка відрізняється плавним крутінням, яке забезпечує швидкісний механізм з магнітами для фіксації граней. Усередині конструкція оснащена спеціальними металеві кульками, вони збільшують відцентрову силу при обертанні. Важить HuangLong 70 м
  • Лінійка Little Magic. У категорії бюджетних кубів виділяється серія Little Magic. Кубик YuXin 3x3x3 прекрасно крутиться, але рекомендується купити хорошу мастило, так як головоломка з коробки суха. Після змащення кручення буде швидким і м'яким. YuXin Little Magic це відмінне поєднання ціни та якості.
  • Великі кубики. Компанія Юксін не боїться експериментувати і випускає багато нових кубиків. YuXin перші в світі випустили кубик 17х17 - найбільший на даний момент кубик заводської збірки. Конструкція складна, вага кубика 3,5 кг. Вирішити таку головоломку зможе тільки професійний спідкубер. Також компанія випускає кубики від 7х7 до 15х15.
  • Килимки для спідкубінга. Компанія випускає професійні килимки для спідкубінга з кріпленнями для таймера. Мат Yuxin Cube Pad підійде для змагань і домашніх збірок.
  • Таймери для спідкубінга. Вони мають відмінну точністю відображення часу і продаються за відносно невисокою ціною.

Придбати кубики YuXin і інші товари бренду можна в інтернет-магазині Domigri.com.ua. Іграшки якісні та оригінальні, ціни на них встановлюються відповідно до рекомендацій виробників. Інтернет-магазин доступний 7 днів на тиждень.

Ваш кошик порожній :(