Бренд Twickto™

Бренд Twickto™
Бренд Twickto™

Twickto - це дитячий розвиваючий конструктор, що стимулює розвиток фантазії, навичок проектування, і дарує море задоволення. За допомогою блоків Bricks та роз’ємів Twicks можна спроектувати безліч моделей. Для скріплення специфічних з’єднань в комплект входить ключ TwickTool.

Twickto - стимулює дрібну моторику дитини, розвиває фантазію і просторову уяву. Підходить для дітей з 6 років. За допомогою блоків Bricks та роз’ємів Twicks можна спроектувати безліч моделей. Для скріплення специфічних з’єднань в комплект входить ключ TwickTool. Конструктор чудово підійде для використання у школ та гуртках, адже розвиває орієнтування у просторі, математичне мислення та вчить дітей командній роботі. Іграшка розроблена в Нідерландах та отримала різноманітні нагороди. Це гарантує неперевершену якість, довговічність та зручний дизайн

ПЕРЕВАГИ TWICKTO

  • підходить для дітей від 6 років
  • розвиває творче мислення, навички конструювання, орієнтацію в просторі
  • розвиток технічного і математичного мислення у дітей за принципом STEM-освіти
  • підходить для використання в школах: за допомогою конструктора можна вчити дітей працювати разом і домовлятися один з одним
  • іграшка розроблена і виробляється в Нідерландах, гарантуючи чудовий дизайн, якість і довговічність

На підтвердження цього Twickto в 2017 році була присуджена нагорода Good Industrial Design Award, а також золото на iF DESIGN AWARD в 2018.

Вибираючи іграшки Twickto, ви можете бути впевнені, що вони об'єднають дітей одного віку, надовго захоплять їх і подарують масу позитивних емоцій. Товари виконані з безпечних матеріалів і відрізняються привабливим дизайном.


Конструктор Creation 1 (вертоліт, ракета, міст), Twickto
Вік: 5-7 літ
1079 грн
Конструктор Construction 2 (дрилі, ножівка), Twickto
Вік: 5-7 літ
724 грн
Показано від 1 до 12 з 14 (всього сторінок: 2)