Бренд Thinkfun™

Історія бренду

Thinkfun - американський бренд, заснований в 1985 році. Все почалося з бажання подружжя Білла Рітчі і Андреа Барселло перекласти знання великих інженерів і винахідників в дитячі уми за допомогою зрозумілих і цікавих іграшок. Стартувавши як маленька підвальна компанія, вже через кілька років Сінкфан почала завойовувати серця покупців. У 1996 році компанія випустила свою найпопулярнішу гру: «Час пік». Вона припала до душі не лише дітям, а й їхнім батькам. Так про Thinkfun дізнався весь світ.

Сінкфан брали участь в дослідженнях Каліфорнійського університету в Берклі, в ході яких було виявлено, що їх ігри допомагають розвивати дітям інтелект. Середні показники IQ збільшувалися на 13 балів. Компанія думає не тільки про користь своїх ігор, але і про задоволення, одержується в процесі. Тому дизайн розробляється таким чином, щоб залучати дітей. Їм хочеться грати самим, а не з примусу батьків. Для гри не обов'язково збирати компанію, більшість з них підходять для одного гравця.

Ігри Thinkfun в нашому магазині

Компанія спеціалізується на ряді розвиваючих ігор, призначених для дітей від 4-х років і старше. Серед них:

  • Логічні-головоломки

Тренують моторику і просторову уяву. Вчать працювати одночасно з декількома параметрами. У захоплюючій ігровій формі допомагають дітям освоїти базові фізичні явища від плеча сили до колірного спектра і розвивають навички роботи з ними.

  • Шахові головоломки

Захоплюючі ігри з шахової механікою. Від "Шахового пасьянсу" зі звичною ігровий механікою до "лазерних шахів"!

  • Лабіринти

80 завдань на роботу з лазерами, електрикою або гравітацією не дадуть нудьгувати ні дітям ні дорослим!

  • Ігри для вивчення англійської мови

Купити найширший асортимент розвиваючих ігор Thinkfun в Україні можна на нашому сайті. Тому на сайті і в наших магазинах продається тільки оригінальна продукція. Ми любимо дітей, тому ціни на всі товари бренду Сінкфан відповідають рекомендованим роздрібними цінами виробника. Відправимо замовлення Новою поштою по Україна. Якщо замовлення підтверджено до 14:00, то надішлемо його в той же день. Робіть покупку в будь-який час, ми працюємо 7 днів на тиждень.


Показано від 1 до 12 з 44 (всього сторінок: 4)